Wpis z mikrobloga

@EdekMoczygeba mam podobne przemyślenia nt temat jak Ty. Jestem kobietą w wieku reprodukcyjnym. W torebce zawsze mam kilka tamponów. Gdy zbliża się ten czas i np jestem w pracy, noszę przy sobie takiego tampona w kieszeni a "miejscowo" jestem przygotowana wkładką higieniczną. Są specjalne pudełeczka na tampony ( 2 większe lub 3 mniejsze do takiego wchodzą) i podpaski, nawet gdyby wypadło z kieszeni to nie ma przypału, bo nie widać co
  • Odpowiedz
@KolorBezKoloru kryzysowa sytuacja jest również gdy pęknie guma w aucie i co ma być wulkanizator na każdym rogu bezpłatnie? Jedna podpaska w kryzysowej sytuacji nie zawiera dużo miejsca. Jestem na nie. Minusujcie sobie
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka to se k---a weź tampona . Ja jak wychodzę szybko to nie zawsze biorę telefon , co wy na to żeby w każdej knajpie, na każdym rogu ulicy był automat z komórką/telefonem/budka telefoniczną? To jest Twoja sprawa i Twój interes żeby mieć ten tampon czy podpaskę przy sobie.
  • Odpowiedz
  • 1
@salamander-kwarcowy na zachodzie przez czysty (a może i nie?) przypadek właśnie automat z podpaskami/tamponami uratował mi spodnie i tapicerkę. także zajebista inicjatywa, powinno to zaistnieć w polsce. jak już nie chcą tracić na koszyczek ratunkowy, to chociaż te automaty, gdzie niech ta podpaska kosztuje te 70gr. ale niech bedzie cokolwiek. dobry temat poruszyłaś, może coś z tego bedzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: z jednej strony takie automaty to spoko pomysł by był. Widziałam już kilkakrotnie takie w damskim WC - były tampony, podpaski, jakieś żele do rak etc.
W razie braku zapasów - dobra rzecz.

Z drugiej strony każdej kobiecie o nieregularnym okresie (Tym z regularnym też) obserwacje organizmu i problem zredukowany do minimum.
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy Jak idziesz bez torebki, to z reguły i bez pieniędzy, więc z podpaski z automatu nici. A jakby były darmowe, to nie wierzę, że by się utrzymały. Jakieś karynisko zabrałoby do domu. Znam gościa, który ukradł szary papier toaletowy, bo "za darmo", a co dopiero drogie podpaski. Uważam, że gdyby to było takie proste, to automaty tego typu już by stały w toaletach. Swoją drogą mogliby zrobić jakiś testowy automat
  • Odpowiedz