Wpis z mikrobloga

No tak! Na pewno pseudo moralizatorskie bzdury, pełne ciemnoty i zabobonów, przeznaczone dla koczowniczych plemion barbarzyńców - analfabetów sprzed tysięcy lat zainteresują obecną młodzież xDDD

- Obecny model nauczania religii wymaga pilnej i gwałtownej reformy. Jeśli ponad połowa uczniów nie zapisuje się na religię, to to oznacza, że obecna wersja nauczania i te treści młodych już nie interesują - powiedział


#bekazkatoli #dzbanywiary #religia #ciemnota #zabobony #fronda #heheszki
Pobierz
źródło: comment_ku8HRu5SrfKZGE7eIWunUoartLMwKgx3.jpg
  • 50
@kiszczak: My tu na razie mówimy o Polsce i mentalności polskich katolików i polskich warunkach. Więc nie wciskaj mi tu na siłę przykładów patologii z innych krajów.

Pytam, czy w Polsce ktoś atakuje katolików? Owszem, fejknews był, że para gejów chciała wziąć ślub, a potem zdemolowała kościół. Tylko to byli znani policji przestępcy pod wpływem alkoholu i nawet sam ksiądz owej parafii zaprzeczył, by chcieli wziąć ślub.

Ale naprawdę trudno znaleźć
@xandra Wam? Ja nie mam schizofrenii, jestem sam. I jak na ironię, choć przez rodziców jestem ochrzczony to w życiu kościoła nie biorę udziału. Nawet ślub cywilny brałem, a nie kościelny, bo nie widziałem takiej potrzeby. Nie czuję też potrzeby ośmieszania katolików. To jest taki sam atak, jak i katolików na "Was", tylko w trochę bardziej zawaluowanej formie.
Co do ataków: niedawno pobito księdza i skradziono szaty. Ale wiem, wiem, to były
@xandra Podsumowując:
Twierdzisz, że nikt procesji nie zakłóca. Podałem przykład, że jednak tak.
Twierdzisz, że nikt nikogo nie atakuje. Wpisz w google atak na księdza. Wyjdzie, że jednak atakuje.
Deprecjonujesz zachowania Rafalali- w końcu to tylko świr, ale już zachowania garstki świrów katolickich wywyższasz do najwyższej rangi.
Powolujesz się na Michalkiewicza jako przedstawiciela katolików. Gdy podaje przykład pierwszego naczelnego publicystę katola- Hołownię, temat pomijasz.
Słabo Ci idzie tym razem( ͡º ͜
@kiszczak:

Wam?

Katolikom ;)

Podałem przykład, że jednak tak.

Nie w Polsce i przez dosłownie garstkę wariatek. Nigdy nie popierałam Antify bo to idiotki.

Wpisz w google atak na księdza. Wyjdzie, że jednak atakuje.

Ale to ateiści atakowali księży, z powodów religijnych? Czy tylko zwykli bandyci by nie powiedzieć gorzej, wkurzeni katolicy? xD

ale już zachowania garstki świrów katolickich wywyższasz do najwyższej rangi.

To nie jest garstka, to jest nagminne zachowanie
@xandra Wedlug statystyk ponad 90% Polaków to katolicy. Gdzie te miliony osób, które Was prześladują? Jest to tylko znikomy promil świrów, tak jak rafalala wśród osób trans. Stosuj tę samą metodologię po każdej stronie barykady, bo Twoje większość "na chłopski rozum" nijak ma się do wszystkich dostępnych danych.
Czy ateiści atakowali księży czy bandyci? Jedno nie wyklucza drugiego, ale żeby być konsekwentnym też napiszę, że atakować Was chcą przede wszystkim bandyci. Czy
Gdzie te miliony osób, które Was prześladują?


@kiszczak: Masz na myśli nas, normalnych, myślących ludzi? Nas jest więcej, praktykujących tak naprawdę jest ok 35-57% z czego co najwyżej połowa chodzi regularnie do kościoła.

Jest to tylko znikomy promil świrów, tak jak rafalala wśród osób trans.

W zasadzie to jest to tylko jedna osoba

Stosuj tę samą metodologię po każdej stronie barykady, bo Twoje większość "na chłopski rozum" nijak ma się do
@xandra Daj jakieś poparcie tych procentów, bo bez tego dalsza dyskusja jest bezcelowa. Nie ma dowodów, że atakujący Was ludzie robili to z konkretnych pobudek. To przede wszystkim bandyci (stosując Twój sposób retoryki: ktoś atakuje ateistę to katol, ktoś atakuje katola to nie ateista, ale bandyta:P). Chcecie żyć według swoich zboczeń- kupcie sobie grunt i zróbcie państwo po swojemu (znów Twoja retoryka). Teraz czekam na potwierdzenie tych procentów, bo nawet przyjmując Twoją
Daj jakieś poparcie tych procentów, bo bez tego dalsza dyskusja jest bezcelowa.


@kiszczak: Prosz

Według raportu Pew Research Center, w Polsce w niedzielnych Mszach św. regularnie uczestniczy 26 proc. osób poniżej 40 roku życia. Osoby powyżej „czterdziestki” praktykują chętniej, a w niedzielnej Mszy św. uczestniczy 55 proc. z nich.

https://www.pch24.pl/kryzys-wiary-widoczny-takze-w-polsce--spada-liczba-uczestnikow-nabozenstw,63309,i.html Prawilne źródło? xD

Chcecie żyć według swoich zboczeń- kupcie sobie grunt i zróbcie państwo po swojemu


@kiszczak: Ja nie jestem
@xandra No widzisz. A in vitro popiera ponad połowa Polaków. Jakoś w takim razie wśród tych katoli są osoby, które ślepo nie idą za doktryną kościoła, bo się procenty nakładają.
No i sama dałaś źródło, które zestawiając z Twoim "zdecydowana większość katolików" powinno dać setki tysięcy osób prześladujących ateistów. Gdzie te setki tysięcy w takim razie? Z tego wynika jasno: oszołomów wśród katolików jest mniejszość. Chcesz się kłócić z matematyką?
Wiem, że