Wpis z mikrobloga

No tak! Na pewno pseudo moralizatorskie bzdury, pełne ciemnoty i zabobonów, przeznaczone dla koczowniczych plemion barbarzyńców - analfabetów sprzed tysięcy lat zainteresują obecną młodzież xDDD

- Obecny model nauczania religii wymaga pilnej i gwałtownej reformy. Jeśli ponad połowa uczniów nie zapisuje się na religię, to to oznacza, że obecna wersja nauczania i te treści młodych już nie interesują - powiedział


#bekazkatoli #dzbanywiary #religia #ciemnota #zabobony #fronda #heheszki
Pobierz xandra - No tak! Na pewno pseudo moralizatorskie bzdury, pełne ciemnoty i zabobonów, ...
źródło: comment_ku8HRu5SrfKZGE7eIWunUoartLMwKgx3.jpg
  • 50
@xandra: Słychać wycie - znakomicie. To dziś już trzeci tekst czytam jak kościelni w panice próbują odwrócić trend laicyzacji młodzieży. Dobrze wiedzą, że jeżeli odpuszczą jedno pokolenie to już następnego nie odzyskają bo w rodzinach nie będzie presji dewotów. A laicyzacja młodzieży to nie jakaś chwilowa mała moda a mocny trend, który zaczął się około 8 lat temu i nie ma zamiaru wyhamować.
Pobierz lakukaracza_ - @xandra: Słychać wycie - znakomicie. To dziś już trzeci tekst czytam j...
źródło: comment_8pOVmxo9O4emSsabPR6FgHGQjRhfx3Xm.jpg
@xandra: @Soojin21: dziewczyny.. rozumiem że jesteście ateistkami, ale pogardliwy sposób w jaki się wyrażacie o katolikach nie wpływa dobrze na wizerunek tolerancyjnej lewicy. Może myślę źle, ale moim zdaniem, żeby wymagać szacunku w stosunku do swoich przekonań trzeba szanować idee innych, a to co tutaj pokazujecie nie wyraża chęci do dialogu.
FYI żeby uniknąć instant-łatki: Sama nie jestem katoliczką i jestem bardzo za odcięciem KK od państwa ale wydaje mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@would_an_idiot_do_that: nie zależy mi na dobrym samopoczuciu sekty, która chce mnie zmuszać do rodzenia dzieci z gwałtu, podbiera 1,5 mld złotych z podatków na samo tylko pranie mózgu w szkołach oraz nazywa mnie 'tęczową zarazą' i 'błędem antropologicznym'

żeby wymagać szacunku w stosunku do swoich przekonań


Nie uważam, żeby jakiekolwiek przekonania (w tym moje) należało 'szanować'. Szanować można ludzi, a hierarchowie katolickiej sekty robią wszystko, żeby ludzie ich nie szanowali
Skoro kler mówi o tęczowej zarazie i zboczeńcach, wpieprza się w in vitro i aborcję i jednocześnie kryje zboczeńców w kieckach, a parafianie (z definicji w Słowniku Języka Polskiego ciemny, zacofany człowiek) jeszcze ich bronią - to jedźmy na całego z tymi troglodytami, kto sieje burzę, zbiera wiatr...

nie zależy mi na dobrym samopoczuciu sekty, która chce mnie zmuszać do rodzenia dzieci z gwałtu, podbiera 1,5 mld złotych z podatków na samo
@Kryspin013: Ja nazywam rzeczy po imieniu. Powiedzmy sobie wprost - ich historyjka się rozłazi bo już jesteśmy równi tym zmyślonym bogom. Możemy wskrzeszać umarłych? Tak, oczywiście w pewnych warunkach jak utonięcie w zimnej wodzie. Leczymy chorych i to na masową skalę. Chodzić po wodzie? Po co? Skoro można latać? Zmieniać wodę w wino? Keanu Reeves to umie ;) Możemy tworzyć i modyfikować życie, nowe gatunki - tak, odkrywamy nowe światy, planety
Pobierz xandra - @Kryspin013: Ja nazywam rzeczy po imieniu. Powiedzmy sobie wprost - ich hist...
źródło: comment_w6cHbiuWSpV9wo28NKrJsb0EuvWvFas9.jpg
Ja nazywam rzeczy po imieniu. Powiedzmy sobie wprost - ich historyjka się rozłazi bo już jesteśmy równi tym zmyślonym bogom. Możemy wskrzeszać umarłych? Tak, oczywiście w pewnych warunkach jak utonięcie w zimnej wodzie.


@xandra: A ty znowu swoje. Zaczynam żałować, że cię zawołałem. Zamiast odnieść się do tego co napisałem to z jakiegoś powodu postanowiłaś zmienić wątek dyskusji na swój tor rzucając jedynie własne przekonania z dodatkiem samopotwierdzenia.

Niezależnie od tematu