Wpis z mikrobloga

No tak! Na pewno pseudo moralizatorskie bzdury, pełne ciemnoty i zabobonów, przeznaczone dla koczowniczych plemion barbarzyńców - analfabetów sprzed tysięcy lat zainteresują obecną młodzież xDDD

- Obecny model nauczania religii wymaga pilnej i gwałtownej reformy. Jeśli ponad połowa uczniów nie zapisuje się na religię, to to oznacza, że obecna wersja nauczania i te treści młodych już nie interesują - powiedział


#bekazkatoli #dzbanywiary #religia #ciemnota #zabobony #fronda #heheszki
xandra - No tak! Na pewno pseudo moralizatorskie bzdury, pełne ciemnoty i zabobonów, ...

źródło: comment_ku8HRu5SrfKZGE7eIWunUoartLMwKgx3.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Everything_is_a_social_conspect: Możesz się nie zgadzać, ale sprowadzenie tej całej ich ściemy w bzdety zaczerpnięte z kiepskiej książki fantasy należy traktować tak jak na to zasługują.

Ta część społeczeństwa, która się waha lepiej was wtedy odbierze, a nie na zasadzie, że w którą stronę się nie obrócisz tam wszędzie "oszołomy".

Mnie zależy na ludziach myślących, potrafiących wziąć dystans i popatrzeć z boku jak to wygląda. I właśnie tak to wygląda. Wyobraź
  • Odpowiedz
Możesz się nie zgadzać, ale sprowadzenie tej całej ich ściemy w bzdety zaczerpnięte z kiepskiej książki fantasy należy traktować tak jak na to zasługują.


@xandra: Rzucasz same populistyczne hasełka.

Mnie zależy na ludziach myślących, potrafiących wziąć dystans i popatrzeć z boku jak to
  • Odpowiedz
Rzucasz same populistyczne hasełka.


@Kryspin013: Stwierdzam fakt. Kto by przypuszczał, że będzie ona miała tak zagorzałych fanów. Ci od Star Wars i od Star Trecka się chowają ;)

Tyle, ze sama tego myślenia nie reprezentujesz.

Nie, dlaczego? Podaj
  • Odpowiedz
Podaję ci je od początku tej dyskusji.

@Kryspin013: No właśnie nie podajesz. Biadolisz i zawodzisz jaka to ja zła jestem, a w ogóle nie odnosisz się do tego merytorycznie. Zero kontrargumentów, same komunały.

To też sarkazm czy już zwykła ignorancja?

Fakt naukowy.
  • Odpowiedz
a w ogóle nie odnosisz się do tego merytorycznie.


@xandra: Napisała osoba podająca argument "szczelania kulami ognia" albo "zamieniania wody w wino przez keanu". Mistrz komedii i merytorycznej dyskusji, nie odnoszący się nawet do komentarza, w którym go zawołałem.

Fakt
  • Odpowiedz
Napisała osoba podająca argument "szczelania kulami ognia"


@Kryspin013: To była analogia. Nawet kilka. Przy okazji niezły przykład na to, o czym pisałam wcześniej - rzeczywistość już dawno przerosła wyobrażenia tamtych zacofanych skrybów ;)

O wow, skoro to "fakt naukowy" to przywołaj jakiekolwiek źródła. Serio.

Może zacznij czytać jakiekolwiek portale naukowe? Gdzie ty żyjesz? Niemal codziennie odkrywamy coś nowego. Ale nie, żyd sprzed 2 tysięcy lat miał
  • Odpowiedz
zachowuj jakiś poziom dyskusji


...

Weź proszę zmień lekarza, ten najwyraźniej cię oszukuje

Ja tu podaję konkretne przykłady, analogie, odwołania, a ty tylko miauczysz bez sensu ;)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Czyli przyznajesz, że wcale nie chodziło ci o dyskusję na tematy religijne, tylko po prostu próbowałeś mi dokopać w swój nieporadny i nieudolny sposób? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo trudno dyskutować z kimś, kto ma takiego kija w dupie i zero kontrargumentów merytorycznych jak ty. Wszystko się kręci tylko wokół mojej osoby, zamiast tematu właściwego, spodziewałeś się, że będę dłużna... Oj naiwny ty ;)
  • Odpowiedz
@xandra Cały czas piszesz o wierzących jak o jakiś przygłupach, którzy bezkrytycznie przyjmują wiedzę z przed killku wieków. A faktem jest, że wielu naukowców dokonujących przełomów w swoich dziedzinach i dzięki którym, my jako ludzkość jesteśmy tak rozwinięci, to wierzący w boga ludzie. Ba, kościół katolicki nadal wspiera naukę bardziej niż Ty: patrz obserwatorium watykańskie.
  • Odpowiedz
@xandra: @Soojin21: ja doskonale rozumiem wasze rozgoryczenie bo sama nie jestem zwolenniczką retoryki KK w wymienionych przez was problemach. Chodzi mi tylko o to że tutaj jest nikła szansa że wasze opinie przeczyta ksiądz, prędzej traficie do katolików wśród których znajdują się też ludzie którym nie odpowiada stanowisko kościoła w wielu kwestiach i mogliby zacząć jakąś dyskusje ale na dzień dobry są nazywani ciemnotą.
No nie wiem, róbcie
  • Odpowiedz
@kiszczak: A wg ciebie jak inaczej to nazwać? To jest ciemnota i zabobony. Ujmę to tak. Moja babcia jest głęboko wierząca i słucha / ogląda Maryję lub Radio Jasna Góra. Już nie wspomnę o tym jak Rydzyk tam żebra to na uczelnię, to na wóz transmisyjny i miliony innych rzeczy. A słuchanie tych ich reportaży i innych audycji po prostu po prostu urąga inteligencji ludzkiej.

Obrazek 1. Cała wieś broni księdza, który molestował ministranta i się do tego przyznał. Ale nie tylko cała wieś, nawet jego rodzice mówią, że to może zaszkodzić księdzu!

Obrazek 2. Pedofil w kiecce oskarżony o molestowanie niepełnosprawnych dziewczynek, budynek sądu. Banda ciemnej masy krzyczy: TYLKO BÓG MOŻE GO OSĄDZIĆ!!! Mało tego, inny kiecok, kolega oskarżonego biję nagrywającą to kobietę po
  • Odpowiedz
@xandra Obrazek 4: Księża pracujący w obserwatorium. Katolicy dokonujący przełomowych odkryć. Obrazek 5: wierząc a, skromna rodzina żyjąca po swojemu w wierności i miłości. Obrazek 6: katolicy domagający się sprawiedliwości za krzywdy wyrządzone przez duchownych. Taki cherry picking do niczego nie prowadzi. Tym sposobem można zdeprecjonować każdą grupę. Lewica: obrazek 1: zwolennicy pedofilii rozdający swoje ulotki na marszach równości. Obrazek 2: półnadzy homoseksualiści #!$%@?ący dildami na ulicach. Obrazek 3: agresywni transseksualisci
  • Odpowiedz
Obrazek 4: Księża pracujący w obserwatorium.

@kiszczak: Powiedz mi co oni odkryli jakiegoś znaczącego? Bo już więcej amatorzy z Polski odkrywają.

Obrazek 5: wierząc a, skromna rodzina żyjąca po swojemu w wierności i miłości.

Miej męża. Zdradzaj go. Zamieszkaj z kochankiem. Wróć do męża. Wyjedź z mężem na wakacje. Wróć do kochanka. Powtórz pierwsze 4 zdania. Zajdź w ciążę z kochankiem. Wróć do męża, który uzna dziecko. Bądź ekspertką od moralności. Głoś że wierność jest sexy. Chroń praw rodzin uznając,że są sercem Europy - oto katoliczka i kandydatka na szefową komisji rodziny
  • Odpowiedz
@xandra Kształcą astronomów (o dziwo wierzących) popularyzując tę jakże ważną naukę.
Co mnie obchodzi jakaś tam lafirynda promowana przez PiS? Ja mówię o tysiącach zwykłych małżeństw, które mijasz na codzień. To jest właśnie cherry picking o ktorym mówię.

Oprócz michalkiewicza są jeszcze inni. Znów sobie wybierasz jednostki. Ale czepiając się publicystów to Hołownia wypowiada się na te tematy jednoznacznie.

Nie zrobiłem zdjęcia, ale widziałem na własne oczy. #!$%@?, że to nawet nie promil uczestników. Wybietam jak
  • Odpowiedz
@kiszczak: Rafalala to świr. Powinni go leczyć. Ja podałam przykład mentalności. Na obrazku kolejny. To zwykły, typowy emeryt, który rzuca się na gościa, który próbował zawiesić buciki dziecięce na płocie Kurii w Częstochowie w proteście przeciw pedofilii w kościele.

Mogłabym podać jeszcze podać masę przykładów, próbę linczu przez parafian na dziennikarce, która oskarżyła księdza w Zakopanym, niszczenie wozu transmisyjnego TVN przez - a jakże - emerytów i całą gamę przykładów
xandra - @kiszczak: Rafalala to świr. Powinni go leczyć. Ja podałam przykład mentalno...

źródło: comment_gaHNRlRoMucGlqHP2HW0jvzQtrBwSZdo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xandra Problem w tym, że tak samo zwykli, normalni katolicy mówią o tych grupach: świry. Ale w ich przypadku nie chcesz tego do wiadomości przyjąć. Jako, że katolików w Polsce jest dość dużo, to nawet przy tym samym odsetku świrów pojawi ich się bezwzględnie więcej. Osób trans jest mniej, ale jak widzisz też się pojawiają świry. Ale w przypadku ideologii, którą popierasz łatwo Ci zachowania takiej rafalali zrzucić na chorobę psychiczną.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Słyszałeś, żeby agresywni ateiści blokowali gdzieś przejście procesji? Ich też jest dużo, i będzie coraz więcej ;)

No jasne, najlepiej nazwać kogoś świrem, bo popiera in vitro. Tadam, oto na oczach ludzi zdarza się boski cud - niepokalane poczęcie - to dzieło Szatana! A kysz!

Albo seksualnie chcą edukować, zboczeńcy! No jasne, jak się dzieci dowiedzą, co im księża robią to będzie afera, lepiej ksiądz opowie, a najlepiej pokaże, na
  • Odpowiedz
@xandra A Ty znów swoje. Słyszałaś o czlowieku motylu? Reprezentuje całą społeczność ateistów zakłócając procesję! A słyszałaś o antifie atakującej fizycznie niewinnych ludzi za odmienne poglądy? Dzicz!
To co robisz w tej dyskusji jest zabawne. Pytasz mnie o przykłady, a kiedy je dostajesz milcząco je pomijasz i wymyślasz kolejne bzdury, byle tylko postawić na swoim. Nie lubię się powtarzać, ale to zrobię: sposobem jaki prezentujesz można zdeprecjonować wszystko i wszystkich.
  • Odpowiedz