Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Wbrew temu co się wielu wydaje, ja tutaj nie mam do nikogo sympatii czy antypatii. A sam fakt że ktoś z doświadczeniem chce zacząć brać udział w dyskusjach bardzo mnie cieszy. Im więcej takich osób tym lepiej, tym ciekawiej i tym więcej będzie można wyciągnąć :)
  • Odpowiedz
@DywanTv: kurła ja @seba_kot od narcyzów dzisiaj wyzwałem bo się czułem bezpiecznie w internecie i tak tego nie przeczyta a ten łysol wbił na legalu na tag nas poustawiać xD trochę żałuję teraz bo już jestem spalony i będę skazany na @kasahara jak będę chciał komuś filmik z martwego wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: bez kitu, widzę post Seby i myślę sobie "kurła zaraz jakaś schizma na tagach będzie, k--s przeciw koksu, dywan przeciw borsukowi", a tu słychać tylko przełykanie śliny i nerwowe śmiechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: a nie ma co gadać o tym co było kiedyś, bo zaraz ktoś wyskoczy z filmami i będzie mnie posądzał o jakieś fejk plejty i nieregulaminowe talerze, gdy jedyne co mam to świadków naocznych. 7 rok już leci na siłowni.
  • Odpowiedz