Wpis z mikrobloga

#apple #rozdajo #kiciochpyta #olx #zemsta #pomocy Jakis tydzień temu kupiłem podróbki airpodsow na Olx, spotkałem się z kolesiem i udawał, ze dostał je jako prezent od cioci z Niemiec, w każdym razie kiedy już się zjarzyłem, ze to podróbki (oczywiście zbyt późno bo dopiero w domu, były naprawdę dobrze wykonane, btw działały nawet na hey siri) ale niestety nie mogłem już ich zwrócić pomimo ze od zakupu minęła godzina. Kiedy zadzwoniłem to wypierał się tym, ze przecież mogłem wsadzić sam do pudełka podróbki i teraz chce mu je zwrócić, a on mi sprzedał przecież oryginalne, no nic, olałem sprawę... do dziś, kiedy zauważyłem, że dodał identyczne ogłoszenie z kolejnymi airpodsami. Osoba której komentarz dostanie najwiecej plusów otrzyma ode mnie kod podarunkowy do Empiku na kwotę 200 zł który leży u mnie od ponad pół roku. Macie czas do niedzieli 19.00
Oczywiście zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tradycyjnie konieczne zaplusowanie wpisu
  • 32
  • Odpowiedz
@xdominio: sposób niezbyt legalny, ale...
a) załóż mu konto na roksie xD
b) byłoby bardzo przykro gdyby telefon gościa znalazł się w kilku bazach potencjalnych klientów pokazów garnkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xdominio: @Merolka: lepszym pomysłem byłoby założenie konta na serwisie gejowskim typu "gejzer" albo coś... kiedyś jaki numer się kumplowi zrobiło, chyba przez pół roku nie mógł się odgonić od męskiej przyjaźni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@xdominio albo dla odmiany wyślij jakiegoś napakowanego kumpla który odrazu "zjarzy się" że to podróbki i zmusi go do oddania ci kasy za te gowno które dostałeś
  • Odpowiedz
@xdominio: Serio? Zakładasz nowe konto na OLX, udając, że chcesz kupić słuchawki. Idziesz na Policję, zgłaszasz oszustwo i mówisz im, że ustawiłeś kolejny zakup.
  • Odpowiedz
@xdominio dokładnie jak pisze @alpakimajafuterko , oszustwo na Twoją szkodę oraz wprowadzanie do obrotu towaru oznaczonego zastrzeżonymi znakami towarowymi. Od strzała na policję w poniedziałek bym poszedł, wszelkie wydruki z olx pl załączyć do protokołu i wszystko, zajmą się tematem od razu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdominio: Napisz z innego konta że chcesz kupić z wysyłką kurierską, którą TY opłacisz więc ty zamówisz kuriera i potrzebujesz jego PEŁNE dane adresowe. Jeśli poda dane z nazwiskiem, adresem i telefonem to wtedy piszesz że swojego wcześniejszego konta "Cześć X mieszkający na ulicy Y. Albo mi zawracasz hajs za #!$%@? albo idę z tym na bagiety." I wtedy on albo ci zwróci hajs albo pójdziesz na bagiety.
  • Odpowiedz
Chłop aż się prosi żeby go spotkała karma.
Mr Bagieta powinien dokonać z nim następnej transakcji, jak można sprzedawać prezenty od cioci z Niemiec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdominio: wykonujesz telefon do gościa, ze widzisz takie samo ogloszenie i albo oddaje kase albo idziesz na policje bo uczynił sobie ze sprzedaży podróbek stałe źródło dochodu, grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5 (art. 305 ust. 3 pwp).
  • Odpowiedz
  • 1
@xdominio kiepsko od razu na policję iść, bo może sam nie wie że to podróbki i dostał gdzieś po taniości parę sztuk takich i myśli że złapał pana boga za nogi xD ja sam nie zauważył bym że coś jest podróbka dopóki by nie było napisane "adi max" zamiast adidas i z zupełnie innym znaczkiem. Zrób fake konto na olx, żeby zdobyć jego dane, po czym napisz do niego że już kupiłeś
  • Odpowiedz