Wpis z mikrobloga

#apple #rozdajo #kiciochpyta #olx #zemsta #pomocy Jakis tydzień temu kupiłem podróbki airpodsow na Olx, spotkałem się z kolesiem i udawał, ze dostał je jako prezent od cioci z Niemiec, w każdym razie kiedy już się zjarzyłem, ze to podróbki (oczywiście zbyt późno bo dopiero w domu, były naprawdę dobrze wykonane, btw działały nawet na hey siri) ale niestety nie mogłem już ich zwrócić pomimo ze od zakupu minęła godzina. Kiedy zadzwoniłem to wypierał się tym, ze przecież mogłem wsadzić sam do pudełka podróbki i teraz chce mu je zwrócić, a on mi sprzedał przecież oryginalne, no nic, olałem sprawę... do dziś, kiedy zauważyłem, że dodał identyczne ogłoszenie z kolejnymi airpodsami. Osoba której komentarz dostanie najwiecej plusów otrzyma ode mnie kod podarunkowy do Empiku na kwotę 200 zł który leży u mnie od ponad pół roku. Macie czas do niedzieli 19.00
Oczywiście zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tradycyjnie konieczne zaplusowanie wpisu
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdominio: Napisz z innego konta że chcesz kupić z wysyłką kurierską, którą TY opłacisz więc ty zamówisz kuriera i potrzebujesz jego PEŁNE dane adresowe. Jeśli poda dane z nazwiskiem, adresem i telefonem to wtedy piszesz że swojego wcześniejszego konta "Cześć X mieszkający na ulicy Y. Albo mi zawracasz hajs za #!$%@? albo idę z tym na bagiety." I wtedy on albo ci zwróci hajs albo pójdziesz na bagiety.

@marcingliwice
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdominio: Człowieku, najlepszy sposób. Wystaw ogłoszenie z jego numerem o sprzedaży mieszkania w cenie nieco poniżej rynkowej. Telefon będzie dzwonił co 30 sekund.
  • Odpowiedz