Wpis z mikrobloga

#afera murowa, czyli o tym jak na #mirkocraft panuje zwyczajne partyjniactwo i kacykostwo. Tam na spawnie zamiast regulaminu powinna wisieć jaka sentencja w stylu "każdy gracz czy fundator, który odważy się zbudować budowle która nie spodoba się władzy serwerowej, niech będzie pewny, że mu tę budowlę władza serwerowa wysetuje"
Wczoraj między godziną 16 a 18, kiedy byłem niedostępny, nastąpił incydent i mój mur został w jakiś 2/3 usunięty. Od tego wydarzenia minęło 24h i mur nie został przywrócony, ani nawet nie ustalono zbrodniarza który się tego dopuścił. Nie zrobił tego żaden z graczy, bo na działce jest claim. Oczywiście wystosowałem odpowiedni post na discordzie, ale nikt nie miał na tyle jaj by się przyznać, a ręka rękę myje. @k__u apeluje do ciebie, bo wiem że ty jesteś dobry chłopak. Nie wiem ile osób jest w 'zarządzie', ale wydaj mi tego kacyka i niech ta ciota stanie ze mną do walki, w pojedynku gdzie każdy będzie miał równe szanse. Jak wygra, to niech se tą działkę setuje nawet do bedroka, a jak przegra to odbudowuje mur gołymi łapami + dymisja.
I pamiętajcie jesteście ze mną - ja jestem z wami https://youtu.be/ZR4TjZWmTv8?t=45
#minecraft
Pobierz VeXes - #afera murowa, czyli o tym jak na #mirkocraft panuje zwyczajne partyjniactwo ...
źródło: comment_YSISMvpZJ8LN7eHBVYyWZYPYbzMQqPMN.jpg
  • 21
@VeXes: afera murowa zakończona, mur wrócił! Teraz dalej swoją piękna formą może głosić przekaz jaki w nim zawarłem i znowu być ostatnim bastionem graczy z zasadami. Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali, nie zapomnę wam tego. Post spadnie z rowerka za 24h, szkoda tylko że nie udało się ustalić winnego całego zajścia. Ale jeśli dalej będzie takim frajerem, to w końcu życie go samo zweryfikuje EOT
Pobierz VeXes - @VeXes: afera murowa zakończona, mur wrócił! Teraz dalej swoją piękna formą m...
źródło: comment_I7zAo31XVWFwMzkN86ObR77YwKNR49Zr.jpg
@k__u: to już jak wolisz. Dodam tylko, dla jasności, że ja tam nie mam żalu do całej administracji, bo w większości jesteście naprawdę spoko osobami. Jedynie do tego frajera, który nawet nie miał honoru się przyznać. Możesz mu przekazać że moje wyzwanie jest nadal aktualne, chociaż wątpię żeby mu jaja wyrosły do tego czasu