Wpis z mikrobloga

Otóż gram sobie w te #outerworlds i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to kontynuacja #fallout New Vegas ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Te same paskudne ryje stojące jak kołki w czasie rozmowy, pełno opcji dialogowych z użyciem skilli w przegadanych kwestiach, strzelanie z dykty i kartonu, muzyka w czasie przemierzania pustkowi (ale bez stacji radiowych), pełna swoboda w wykonywaniu zadań ale i śmieszny poziom trudności i jakieś takie poczucie że niby gra dobra, ale za serce nie chwyta.

Plus za odrobinę humoru tu i ówdzie.

Generalnie jednak złapałem się na tym, że przeklikuję dialogi nawet ich nie czytając, podobnie z wszelkimi zapiskami bo świat jest tak okropnie nudny - co nie zdarzało mi się nawet w słabym #deusex Mankind Divided ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po prostu niech się włączy ten zielony znacznik na hudzie i dajcie mi sobie w końcu pobiegać i postrzelać.

Trochę słabo jak na #rpg mającego rzucać rękawicę największym.

Zobaczymy, jak będzie dalej z fabułą, ale już teraz - po kilkunastu godzinach #gry - nie czuję nawet połowy tej fascynacji, co chociażby przy #metroexodus czy nowszym #wolfenstein.

To dobra produkcja, ale jeśli ludzie oceniają ją jedynie jako kontrę do Bethesdowych Falloutów a nie jako niezależne dzieło, to nic dziwnego że zbiera tak zawyżone noty.

Obym się mylił.
k.....k - Otóż gram sobie w te #outerworlds i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to kon...

źródło: comment_HuIuKkWDv5eeZ8RWzf9m6lSoEZbkjQwH.jpg

Pobierz
  • 7
@kotellek: Ja ogólnie po przejściu tej gry wzdłuż i wszerz mam wrażenie jakby miała być trochę sprawdzeniem rynku pod względem tego czy takie gry się jeszcze przyjmują. To, ze na wstępie trafiła na xbox game passa i w jaki sposób się kończy sprawia wrażenie, że twórcy od początku zakładali, że to raczej druga część będzie mogła zawojować rynek o ile pierwsza okaże się marketingowym sukcesem