Wpis z mikrobloga

@kostucha: Czyli twoim zdaniem nazwano piguły pigułkami ekstazy, ponieważ jest w nich amfetamina? Nie dyskutuje ze składem, a jedynie nad nazewnictwem.
Jeżeli rychu ma racje to musi być jakikolwiek dowód na to, że stąd się wzięła taka, a nie inna nazwa.
Póki co wszelkie dowody empiryczne i źródła mówią o ekstazie jako potocznej nazwie mdma, bądź jej pochodnych/mieszanek. Nie ze względu na amfetamine w tychże, a ze względu na ekstatyczne działanie
@kostucha: Aaa, swoją drogą badałem testem piguły które kiedyś w UK kupiłem i miały czyste mdma, bez żadnych dodatków, czy to też ekstaza czy to pigułki mdmowe?
A może mi sie to wszystko wydawało i to tylko halucynacje z niedożywienia i piguły z mdma nie istnieją?
Chciałem też powiedzieć, że piguły które były super popularne, no mitsubishi nie miały dodatku amfetaminy, ale wtedy to pewnie nie były pigułki ekstazy tylko mdma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maczupikczunianin: nie odczuwam dlugofalowych negatywnych skutkow. Jednak emeczka potrzebuje paliwka w postaci serotoniny ktora sie "wypala" podczas lotu. Tolerka bardzo szybko rośnie. I cukierki tracą magię. najlepiej co 3miesiace a jak musisz to max 1 na miesiac wtedy #!$%@? 1pxe ktora dziala lepij niz garsc (co jest wgl absurdalne) co weekend. Pamietaj ze branie jakiegokolwiek narkotyku nie jest za darmo dla twojego zdrowia. Wiec jak ci #!$%@? to sie i przekrecisz.