Wpis z mikrobloga

Filip jak zwykle zdziwiony. Po raz kolejny wysmial problem innych, a potem zdziwiony, że wkurzeni ludzi nie znają granic i pojechali po tym co może zabolec najbardziej. Może wreszcie się nauczy, aby najpierw pomyśleć czy warto coś wysmiac.


@Luk1N: ??? Tez byłbym zdziwiony, bo własne przewinienie nie upoważnia innej osoby do wymierzania kary, która nawet bez kontekstu bylaby niemoralna.
Az dziw ze twój wysryw dostaje tyle plusów xD
@Wojciech_Skupien: Psychologiem nie jestem ale ten model już zdążyłem poznać. Zauważył, że odyebał głupotę, kretyńskie tłumaczenie, przeprosiny wymuszone, odwrócenie uwagi poprzez napisanie czegoś o swoim życiu i oczekiwanie współczucia i poparcia.
99% komentarzy jak nie więcej odnosiło się do jego zachowania na antenie. Specjalnie patrzyłem, bo byłem pewien, że odpowiedź będzie taka.

Obrzydliwe, że typ znów kłamie i używa śmierci dziecka.


@postacie: mogły zostać usunięte, wiec nie oskarżaj bez solidnych dowodów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paul772: A moralne jest wysmiewanie kogoś chorób (a nie zrobił tego pierwszy raz).
No właśnie przewinienia, upoważniają do karania. Może za którymś razem się zastanowi czy zrobić coś głupiego, jak sobie przypomni jak ludzie mogą zareagować i czym w niego "rzucić". Rozumiem, że lubi być na świeczniku, ale niech nie robi tego kosztem innych.
moralne jest wysmiewanie kogoś chorób (a nie zrobił tego pierwszy raz).


@Luk1N: a czy ja napisalem ze to co zrobił chajzer było dobre?? xD widze ze jestes dzbanem.

No właśnie przewinienia, upoważniają do karania.


@Luk1N: kolejny wysryw xD w podstawówce tak sie robiło. Jak kolega zabierał zeszyt, to ofiara tez zabrala pierwszemu koledze zeszyt xD

I pomyslec ze dostales 500 plusów, tyle dzbanów na wykopie siedzi xD
@Luk1N: i bynajmniej nie bylo to wyśmianie, wyśmianie jest intencjonalnym działaniem, a jak ktoś uwaza zw chajzer celowo to zrobil by wysmiac zaburzenie to jest kolejnym dzbanem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paul772: No popatrz, jak mnie policja lapala za przewinienia do dostałem karę. Tak to działa, jesteś odważny popełniać przewinienia, to miej też jaja odpowiedzieć za nie.
Nie jestem za bezstresowym wychowanie, bo potem rosną osobniki które uważają że "Kali ukraść krowę, dobrze. Kalemu ukraść krowę, źle."
@chuckmls:

Mówiłem że to śmiech najgorszego sortu, wyciera sobie mordę zmarłym synem. Najgorsze jest to że takie triki działają na statystycznego oglądacza trudnych spraw.


Ładnie odwrócił dyskusję i rozmył pierwotny temat - teraz ludzie zamiast kontemplować dzbanizm chajzera to dyskutują nad tym jak ktoś mógł pojechać mu po zmarłym synu. Chyba mu w tym tvn tak podpowiadają xD
@postacie: Ja z kolei spotkałam się nie raz z komentarzami w których nawiązywano (w negatywny sposób) do niego i jego syna. Chajzer jest jaki jest, ale czym zawinił jego syn? Totalne #!$%@?ństwo klasyfikujące się niżej, od wczorajszego (?) zachowania prezentera śniadaniówki, który przeprosił za swoje zachowanie