Wpis z mikrobloga

pojechal z Marlenka jak ze szmata , nawet gorzej jak z robakiem . Po Agness mial wybor , normalna praca (what? ) samoboj , albo Marlenka na odkucie ...z pelna premedytacja wzial ja na sezon lato-jesien na przeczekanie by odzyskac w oczach widzow , zarobic troche i wbic ja w ziemie . Motyw ze zdrada spadl mu jak z nieba - mogl sie pokazac w dobrym? swietle , ze to nie jego wina , ze szmata dala dupy itd...
OK Marlenka jest glupiutka , malo co rozumie , jest irytujaca i dziecinna ...ale dzieki niej on mial wogole jakies perspektywy po analnym sezonie u tranzystora , bez niej on by 100pln ze streama nie zarobil .
Tym wysrywem na jej insta o zdradzie i wybieleniem sie , ze cala wina jest jej a on robil co mogl by jej pomoc, ze chcial dla niej jak najlepiej , ze ja kochal i ufal ...no #!$%@? bajki ale #!$%@? mnie totalnie , niby wiadomo bylo , ze tak sie skonczy , ze typ nie ma zasad moralnych , ale teraz czekam na film jak prezes jest zapinany w dupe przez jakiegos Niemca , by choc troche karmy wrocilo do niego za pozbawienie nas sztuki nowoczesnej na zime .
pozostaje kibicowac , zeby Marlenka znalazla sobie nowego rafatusa z parciem na youtuba- polecam Malysza
#rafatus #patostreamy
  • 6
@tyt2121: tak jak zwykle tylko czytam wykop żeby wiedzieć, co u Rafałka to teraz się wypowiem. W końcu ktoś napisał mądrze. Marlena jest jaka jest ale za nim to mało się nie zesra i jest od niego uzależniona, a on to tylko perfidnie wykorzystał. Jest gorszą dziwką bez honoru niż Agnes i Ada razem wzięte. Do tej pory mnie bawił, teraz rzygam na widok jego i tej spuchniętej mordy xanaxiary.