Wpis z mikrobloga

Każdy uważa, że wyciska z maszyny wszystko co się da i jeździ na absolutnym limicie.


@snieznykoczkodan: bardziej Ty uwazasz, ze kazdy kierowca uwaza ;-)
wymyslona teza, ktorej nie ma jak sprawdzic.
myslisz, ze zadnego z kierowcow nie byloby stac na szczerosc, ze brakuje mu do szczytu formy i wozu?
albo taki Kimi nie potrafilby przyznac, ze zdarzalo mu sie byc w lepszej formie?

no i mimo wszystko kubica a grożan to
myslisz, ze zadnego z kierowcow nie byloby stac na szczerosc, ze brakuje mu do szczytu formy i wozu?


@stefan_banach: Ja myślę, że tak, przez ponad 20 lat oglądania wyścigów słyszałem to tylko raz, Webber powiedział otwarcie, że został zniszczony przez Vettela na oponach pirelli, ale zrobił to dopiero po zakończeniu kariery. Natomiast takich tłumaczeń jak z tego wywiadu i podobnych słyszałem setki, samochód się zmienił, zły balans, nie odpowiada mojemu stylowi
@needmorerace: W Baku liczyłem, że tor uliczny z bardzo mocnymi hamowaniami będzie sprzyjał Kubicy, bo zawsze w tym był dobry, ale później było jeszcze gorzej, w Hiszpanii oglądałem onboard w wyścigu jak Russell po neutralizacji odjeżdżał mu w oczach. Wtedy byłem już pewny, że nic z tego nie będzie. Wiem, że Kubica nie miał wsparcia od zespołu, sprzęt był fatalny ale nie ma się co oszukiwać, że da się wrócić po
@needmorerace: Singapur też trzeba zaliczyć do udanych.

Niestety w F1 zdecydowanie większe znaczenie mają samochody, faworyzowanie liderów aniżeli sami kierowcy. Kubica to moim zdaniem nadal kierowca mogący rywalizować w czołowce. Tylko o tą szanse będzie bardzo trudno.
@snieznykoczkodan: bardziej Ty uwazasz, ze kazdy kierowca uwaza ;-)

wymyslona teza, ktorej nie ma jak sprawdzic.

myslisz, ze zadnego z kierowcow nie byloby stac na szczerosc, ze brakuje mu do szczytu formy i wozu?

albo taki Kimi nie potrafilby przyznac, ze zdarzalo mu sie byc w lepszej formie?

no i mimo wszystko kubica a grożan to talenty innego kalibru.


@stefan_banach: pewnie, że to moja opinia, subiektywna, od tego jest ten