Wpis z mikrobloga

@TotalDisaster: Nikt Ci nie każe płacić, wystarczyło kliknąć i przeczytać początek, który widać bez logowania. Mi to wystarczyło. I jak się okazuje "ten wysryw" może być zbieżny z Twoim rozumowaniem, czy wtedy to nadal wysryw?
  • Odpowiedz
@rosalieboyer: Prawdę mówiąc, większość znajomych dziewczyn, z którymi kiedyś gadałem na ten temat zawsze mówiła, że chce mieć chłopca. Niby nic, ale jak usłyszałem to od czwartej czy piątej to zacząłem się zastanawiać czy coś się za tym kryje?
  • Odpowiedz
@arkan997: właśnie nie wiem, ale ja też wolałam kiedyś syna pierworodnego, żeby zapewniał reszcie poczucie bezpieczeństwa, no wiesz o co chodzi xd teraz nie robiłoby mi to różnicy, bo starsza siostra przecież także jest opiekuńcza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TotalDisaster: w sumie nie widzę tu afera, od lat wciska się mit, że facet musi spłodzić syna o nikt nie robi z tym problemu... chyba ( _)
  • Odpowiedz
GW z nienawiści do hetero mężczyzn już totalnie odwala...


@Kowixx: przecież to nie jest opinia redakcji, a jeżeli już, to artykuł piętnuje takie postrzeganie.
ale widać po łykaniu propagandy od niezależnych mediów to dla was nierozróżnialne. Tytuł i nara
  • Odpowiedz
@TotalDisaster trudno mi się odnieść do tego, znając tylko 3 zdania, które często celowo pisane są tak, żeby nas zainteresować i zmusić, do czytania dalej.

A teraz trochę prywaty - moja mama jest ogarniętą, twardo stąpającą po ziemi kobietą. Zawsze marzył jej się syn, no ale przyszłam ja - rozowypasek. Kiedy zostalysmy same i ja dorosłam, powiedziała mi, że bardzo doceniam teraz to, że jednak urodziła dziewczynkę - świetnie się rozumiemy, budujemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: masz na to jakieś badania czy syndrom oblężonej twierdzy? Ja nie odczułem zeby większość kobiet nie lubiła mężczyzn, a wręcz przeciwnie dobrze się z nimi dogaduje, w tym ze mną.
  • Odpowiedz
@TotalDisaster a teraz xDDDD czy nie ma powiedzenia, że prawdziwy mężczyzna musi zbudować dom, posadzić drzewa i spłodzić SYNA? O córce raczej nie na mowy, więc można rozumieć, że są mniej ważne dla męskiego spełnienia
  • Odpowiedz
@dziara1429:
Mogę Ci przygotować jakieś dane ale zwróć uwagę, że kobiety dzisiaj chcą się izolowac od mężczyzn.

- taksówki tylko dla kobiet
- hotele tylko dla kobiet
- siłownie tylko dla kobiet
- Eventy tylko dla kobiet

Czy w czasach apartheidu rasowego w RPA albo gdy okupowali Polskę naziści takie podziały nie były symptomami niechęci?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: popełniasz podstawowy błąd - z jednostkowych przypadków wydajesz ogólne osądy. Ile widziałeś taksówek, hosteli czy siłowni tylko dla kobiet? Ja oprócz głównej wykopu to ani jednej z tych rzeczy. Na jakiej podstawie napisałeś więc, że większość kobiet nie lubi mężczyzn?
  • Odpowiedz