Wpis z mikrobloga

jednostkowych przypadków wydajesz ogólne osądy. Ile widziałeś taksówek, hosteli czy siłowni tylko dla kobiet?


@dziara1429: Oczywiście - ta segregacja seksualna to jest bardzo nowe zjawisko, które się będzie nasilało. Tego typu biznesów jest coraz więcej.

Przykładów na niechęć kobiet jest wiele - od asocjacji pozytywnych cech charakteru z kobietami po dawanie chłopcom gorszych ocen za te same wyniki w szkole

Współczesne kobiety widzą w mężczyznach potencjalnych gwałcicieli, oprawcow, kłamców i
RoastieRoast - > jednostkowych przypadków wydajesz ogólne osądy. Ile widziałeś taksów...

źródło: comment_18Q8J1TzRBImrcxynIEKAISeCujgBdWU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: Dobrze wiadomo, że chodzi o stereotypu, którymi kierują się ludzie. Ojciec musi spłodzić syna- matka mieć swoje oczko w głowie córeczkę ale łatwiej zrobić wycinek kontekstu z medium, którego się nie lubi i zakłamywać rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: Kiedy Seksmisja wejdzie za gleboko. O co w ogole chodzi, zeby umniejszyc role mezczyzn?! Na wysokich stanowiskach w UE baby, nowa szefowa Eurokochlozu baba, w BigBrother wielkim bratem jest jakas cizia, TV/Netflix tez promuje ostro babki... Mam takie wrazenie ze promuje sie kobiety na sile by mezczyzn robic coraz slabszymi. W jakim celu nie wiem....
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: nadinterpretujesz.
Jeśli mężczyzna idzie na p--o z samymi kolegami to też nie lubi kobiet? Może mężczyźni są trochę zbyt natarczywi , a kobieta w saunie, basenie, hotelu czy taksówce nie koniecznie jest po to by kogoś zadowalac i być traktowana jak sarna na polowaniu?

W niektórych krajach w ogóle nie dochodzi do mieszania kobiet i mężczyzn w przestrzeni publicznej, co więcej decydują o tym mężczyźni. Oni tez nie lubią mężczyzn czy sami rozumieją że kobieta ma więcej luzu wśród innych kobiet? Bez spermiarzy dookola ktorych trzeba doslownie odganiac kijem.

I jeszcze jedna kwestia. Na wykopie gdy kobieta zostaje zgwałcona dzieje sie tak dlatego, że źle sie ubrała , sama sie prosiła , a po co tam poszła? Więc skoro nawet w takim przypadku wina jest po stronie ofiary, to jedyny sposob zeby tego uniknąć to nie zostawać sam na sam z
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: to jestem w mniejszości, bo wolałabym mieć syna! W sumie, to moje Marzenie było od gimnazjum, ale teraz już jestem za stara i za brzydka na znalezienie sobie przegrywa, żeby stworzyć związek i mieć trzech synów:(
  • Odpowiedz
kobieta w saunie, basenie, hotelu czy taksówce nie koniecznie jest po to by kogoś zadowalac i być traktowana jak sarna na polowaniu


@Ohjeny: xD

Tak, macie kobiety zupełnie absurdalną paranoję napedzoną mediami. W każdym razie to poczucie zagrożenia jest BEZPOŚREDNIO związane z chęcią unikania i izolowania się od mężczyzn. Więc tak, potwierdzasz to co
RoastieRoast - > kobieta w saunie, basenie, hotelu czy taksówce nie koniecznie jest p...

źródło: comment_7lJwOpJdIVHmcu62dt4LWY2h0g3qFoFM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: to co proponujesz? Kampanie edukacyjna? Specjalne lekcje w szkole? Może ostrzejsze kary za molestowanie? Inne podejście do tematu, by kobiety nie baly sie tego zgłaszać? Może by tak nie umarzac każdej sprawy przez niską szkodliwość? Może by tak przestać obwiniac za gwalt kobietę?

Nie? Po prostu zamknijmy miejsca gdzie czują sie bezpieczne? Acha ok.

Jak nie bedziesz mógł kiedys wejść do jakiegos miejsca to mam pomysl. Wejdz teraz w artykul o Kasi, ktora przez rok byla gwalcona przez ksiedza, wieziona, a takze została zmuszona do aborcji. Znajdz jeden z tysiaca komentarzy pod tytulem "d----a, suka nie da pies nie wezme, klucz i zamek wiadomo" i podziekuj autorowi
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: wtedy tego nie zglosilam. Po prostu postanowiłam więcej do tego nie dopuscic. Tak samo jak poprzednim razem.

Zglosilam kolejna sytacje, gdy pomimo najwiekszych staran nie udalo mi sie tego uniknac. Pomyslalam, że skoro mezczyzni czuja sie tak k------o bezkarni, to może to cos zmieni.

Nie dość, że zeznania spisywal mężczyzna, to pytał w kółko o jakieś nieistotne i upokarzajace szczegóły. Co ja tam robilam, czemu bylismy sami,a czy na pewno wyraznie zaznaczylam, że nie chce by mi ktos wkladal reke w majtki, a dlugo tam trzymal, a na pewno mi sie nie podobalo, a robiliamy to juz wczesniej, a co on dokladnie robil tą ręką , a jak dlugo, a co mówił, no i naprawde nie zapomniala pani powiedziec zeby przestal, a moze sie pani podobalo,na pewno nie? No to dlaczego pani z nim wtedy byla sama skoro nie chciala pani tego? Nie mogla pani wczesniej pomyslec? (...)
ale na koniec jak juz przez to wszystko przebrnelam oswiadczyl, że i tak nie ma dowodów więc w zasadzie nic mu nie zrobią. Rownie dobrze mogłam nic
  • Odpowiedz