Wpis z mikrobloga

#inpost #allegro #paczkomaty
Hej
Pytanko odnośnie Inpostu:
Hej, czy inpost już się zakorkował z powodu black Friday, czy jeszcze normalnie z dnia na dzień dostarczają(dostarczacie) do paczkomatów? kupiłem wczoraj w nocy, dziś wysłali, wiem że śledzenie to loteria, raz pokazuje dobrze, raz nic nie pokazuje aż do włożenia paczki do paczkomatu.
Pytanko odnośnie Allegro:
Kupiłem telefon na allegro, było późno w nocy, może byłem zmęczony i źle kliknąłem, ale jestem prawie pewien że wybrałem dostawę kurierem do pracy, a nie do paczkomatu, czy jest możliwość że sprzedawca coś kręci, bym nie widział paczki/nie mógł otworzyć przy kurierze, czy raczej niemożliwe, by na allegro sprzedawca sam zmienił sposób dostawy?
Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #inpost #allegro #paczkomaty 
Hej
Pytanko odnośnie Inpostu:
...

źródło: comment_oXH8wZhm4Xij0glWjKveB9kkNOF6834P.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odnośnie drugiego pytania, to patrzę na automatycznego maila i to ja zje**łem, nagram filmik jak wyciągam z paczkomatu i niosę do roboty(mam 20 metrów, tam otwieram i sprawdzam czy cały, w jednym ujęciu, może uznają to za ewentualny dowód jak, odpukać, coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Pienio69: bo trochę odstawiłem, wybrałem pierwszy w mieście paczkomat, najbardziej oblegany, gdzie madki i inne gamonie zwlekają do ostatniej chwili z wyjęciem paczki, bo im się nie chce jechać na obrzeża miasta, także zawsze brakuje miejsca, a w centrum po drodze do domu mam kilka nowych, pewnie w połowie pustych. Swoją drogą to niesamowite jak po wprowadzeniu Allegro Smart eksplodowały paczkomaty, teraz patrzę jest 6(były dwa przed allegro Smart) plus
  • Odpowiedz