Wpis z mikrobloga

Ponad 10 lat na wykopie, od ponad 8 mam tu konto. Przeżyłem z Wami większość afer, a także brałem udział w wykopowych akcjach charytatywnych lub w tych zabawnych jak twarz galerii Krosno. Nawet kupiłem tego jeb***go rekina z ikei co było o nim kiedyś głośno... I plusowalem zdjęcia w zbożu i te kosmonauty obawiając się o bana. Dużo nickow kojarzę i czuję jakbym znał te osoby, chociaż sam rzadko się udzielam i wiem ze jestem tu nieznany.

Zaczyna się właśnie świąteczny okres i stwierdziłem, ze wezmę udział w #wykopaka.
Ale niee, regulamin mówi, że nieważne ile lat tu jesteś, ale ile wpisów tu wrzuciles.
Słabo, bo moglem chociaż wrzucić zdjęcie tego rekina z ikei ( ͡ ͜ʖ ͡).

Ogólnie nie będę spamowal i zwiększał aktywności jak przewiduje to regulamin. Chcę wziąć udział w zabawie i tak. Dlatego jak ktoś zaplusuje ten wpis, to zrobię mu pake! Jak będzie więcej niz 1 plus, to juz losowanie.

Z fartem mireczki ( )

#wykopaka #zalesie #oszukujo i trochę #rozdajo
Pobierz Tarnowiak - Ponad 10 lat na wykopie, od ponad 8 mam tu konto. Przeżyłem z Wami większ...
źródło: comment_FTKbIYGBw2FYf2GgG8NWDC4mOV3Ehj1X.jpg
  • 50
@Tarnowiak Będę wklejać ten komentarz każdemu marudzie :* Zapisy są do końca miesiąca. Masz sporo czasu na wbicie tych brakujących postów i nie muszą to być gównowpisy wrzucone w jeden dzień. Nie spamuj na tagu #wykopaka ale udzielaj się w sferze swoich zainteresowań. To będzie uzupełnienie Twojego opisu i ułatwienie dla tego, kto będzie Ci przygotowywał paczkę. Pomyśl o tej osobie i postaw się na jej miejscu. Dużo informacji wyciąga się z
@Tarnowiak

Za każdym #!$%@? rokiem ten sam ból dupy. Regulamin praktycznie stały co święta ale i tak ktoś się budzi i hurr durr bo ja nie mogę. Nie, nie róbmy selekcji. Niech trolle, widzowie patostreamów dla jaj biorą udział i niech wykopaka upadnie bo nie było kontroli przez co mnóstwo wykopków zostało wydymanych w fajnej z założenia akcji.
@Cesarz_Polski z tym sie zgodzę, ze łatwiej zrobić prezent, gdy trochę poznajesz osobę. Natomiast prezent nie musi być specjalnie spersonalizowany.

@Krilin nie każdy jest taki, ze udziela się w większości tematów.

@errabunda aby nie spamować, to stworzyłem ten wpis. Wlasnie moja aktywność wlatuje level wyżej ( ). Wybacz, że kręcę Małysza.

Bardziej chodzi o to, że nie weźmie udziału w tym użytkownik który pół życia tu
@AnonimowyWykopowicz serio, czasem plusuje, ale to nie ma nic do rzeczy w weryfikacji zgłoszenia. . Więcej udzielalem się poza platforma wykop, jak choćby akcje charytatywne, które tutaj były promowane.
Nie podoba mi się to, ze regulamin narzuca aktywność w postaci wpisów. Mogłaby być to inna forma. Nawet wszystkie aktywności (znaleziska, komentarze) zliczyć ze sobą.

Poza tym nie obrażam się i tak zrobię komuś pake ¯_(ツ)_/¯
@Tarnowiak powiedz mi w takim razie, gdybym miał Cię wylosować, w jaki sposób miałbym spersonalizować paczkę dla Ciebie, gdybym Cię wylosowal, po kilku wpisach na Mirkoblogu, z czego jeden jest memem z Tuskiem, drugi zdjęciem psa, jeszcze jeden o kibicach i ostatni o problemie z ubezpieczeniem w Ergo Hestia?

Szczególnie, gdy opis na wykopaczce będzie podobnie zdawkowy jak i aktywność. O to chodzi też w tej zabawie, o stalkowanie wpisów, wylapanie w
Pobierz M.....s - @Tarnowiak powiedz mi w takim razie, gdybym miał Cię wylosować, w jaki spos...
źródło: comment_WLsTJEIj9eM2DffcflCtUOygF7Fhzxww.jpg