Wpis z mikrobloga

  • 1144
Ponad 10 lat na wykopie, od ponad 8 mam tu konto. Przeżyłem z Wami większość afer, a także brałem udział w wykopowych akcjach charytatywnych lub w tych zabawnych jak twarz galerii Krosno. Nawet kupiłem tego jeb***go rekina z ikei co było o nim kiedyś głośno... I plusowalem zdjęcia w zbożu i te kosmonauty obawiając się o bana. Dużo nickow kojarzę i czuję jakbym znał te osoby, chociaż sam rzadko się udzielam i wiem ze jestem tu nieznany.

Zaczyna się właśnie świąteczny okres i stwierdziłem, ze wezmę udział w #wykopaka.
Ale niee, regulamin mówi, że nieważne ile lat tu jesteś, ale ile wpisów tu wrzuciles.
Słabo, bo moglem chociaż wrzucić zdjęcie tego rekina z ikei ( ͡ ͜ʖ ͡).

Ogólnie nie będę spamowal i zwiększał aktywności jak przewiduje to regulamin. Chcę wziąć udział w zabawie i tak. Dlatego jak ktoś zaplusuje ten wpis, to zrobię mu pake! Jak będzie więcej niz 1 plus, to juz losowanie.

Z fartem mireczki ( )

#wykopaka #zalesie #oszukujo i trochę #rozdajo
Tarnowiak - Ponad 10 lat na wykopie, od ponad 8 mam tu konto. Przeżyłem z Wami większ...

źródło: comment_FTKbIYGBw2FYf2GgG8NWDC4mOV3Ehj1X.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarnowiak: wystarczyłoby odezwać się do organizatorów i pewnie byś się dogadał. Tyle że to nie jest wymóg bez sensu, bo eliminuje ludzi którzy się nie udzielają, nie są aktywni a paczkę by chcieli. Jak na podstawie pustego konta miałbym złożyć nawet heheszkową paczkę? @wykopnieta: idea jest taka, że nie robisz paczki ot tak, z tego co Ci się podoba i masz pod ręką i wysyłasz do wylosowanego użytkownika.
  • Odpowiedz
@Tarnowiak: Twoim zdaniem 163 akcje w 8 lat to mało? Ja mam konto prawie 12 lat, siedzę tu od 20 lat ;) i ta akcja będzie trzydziesta. Elo. ;)
  • Odpowiedz
Ja przeglądam zazwyczaj bez logowania, z reklamami (!), bo na tablecie. Mam 30 wpisów. Cóż... Czasami komentuję, coś wykopuję. Nie zliczę ile razy kliknęłam na te badziewne reklamy, bo strona działa jakby chciała, a nie mogła. Regulamin, super. Może warto ogarnąć np. przedpłatę 50zł zwracaną po wysłaniu paczki albo inny system skoro tyyyyylu „oszustów” na wykopie!
  • Odpowiedz