Wpis z mikrobloga

@Medyc: automaty obecnie są bardzo tanie, więc jak chcesz rób. Problem pojawi się, jak będziesz musiał jechać gdzieś służbowo, lub będzie trzeba kogoś zawieść do szpitala jego samochodem. Czego nie umiesz na manualnej? Gaśnie ci?
  • Odpowiedz
@Medyc: jesli dopiero chcesz sie zapisać to smialo bierz manuala.. w 30h z palcem w dupie ogarniesz tą skrzynię i jak zdasz kupisz sobie automat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szuka 15 lat? Trochę dziwne


@Medyc: krócej, ale chcę auto od znajomych, albo rodziny, ale wszyscy mają manualne, a że ma prawko na automat to czeka... Nawet od nieznajomych automaty na wtórnym rynku stanowią mniejszość, więc trudniej trafić coś sensownego.
  • Odpowiedz
@SilikonowyCycuszek: ale trzeba rozróżniać fikcję od rzeczywistości, 30 lat temu nie mieliśmy tak rozwiniętej technologii obliczeniowej. Przy pomocy jednego komputera domowego za 1k pln oblicza WWII mogły wyglądać by inaczej.
6 lat temu zwykłego punciaka dało radę przerobić na samojezdny samochód przy pomocy samoróbki lidara i 3 kamer (po zamkniętym parkingu). Niestety przez brak sponsorów i ważniejsze projekty uczelni projekt upadł.
Technologia już jest, ale rzeczywistość nie nadąża. Ktoś przejedzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MegaZU0: nie zrozumiałeś zamysłu mojej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc powiem wprost:
Ludzie w taki sposób wyrażają się o przyszłości jakby postęp techniczny był co najmniej podwójnie szybszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medyc: zawsze się może zdarzyć potrzeba pojechania samochodem z manualem i głupio by Ci było jakbys nie mógł.
Moja córka może jeździć tylko z automatem z powodów niezależnych od niej i sama mówi że czasem jest to dla niej problem, bo np. znajdź w wypożyczalni busa 9 os. z automatem...
  • Odpowiedz
@SilikonowyCycuszek: w '97 telefon to miały osoby zazwyczaj z działalnością lub mafia/politycy. W 2017 mieli już prawie wszyscy, nawet dzieci 2 lata.
Postęp idzie teraz bardzo do przodu dzięki łatwości zdobywania wiedzy. Dzięki czemu postęp przyśpiesza, niestety ekoterroryści chcą go spowolnić.
  • Odpowiedz