Wpis z mikrobloga

@RonSwanson: dla mnie Lenglet to ultrabolec, doslownie ultrabolec
sam rozwazalem ikone na SO i nadal rozwazam - popatrz na Canna baby, nie grzeszy reakcjami czy tam opanowaniem, ale reszta kozacka
  • Odpowiedz
@8otai: Właśnie nie chcę Varane'a, bo to zbyt podobny profil obrońcy (trochę klocek) do Pique i imo jest trochę przehajpowany.
@iti1986: U mnie spisuje się bardzo dobrze, jedynie można się przyczepić, że czasem brakuje mu szybkości. W odbiorze w każdym razie bardzo pewny, z niezłym wyprowadzeniem piłki, a poza tym lewonożny, co zawsze jest fajnym dodatkiem. No, ale mam wrażenie, że jeśli szukać gdzieś upgrade'u to tutaj będzie najłatwiej. Cannavaro
  • Odpowiedz
@kemawir123: Właśnie się rozglądałem za Militao, choć tym droższym xD Ale też odpada dopóki jestem biedakiem i mnie nie stać na Carlosa i Neymara ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie kupię tego Hierro na testy, ale jak rasowy cebulak poczekam z tym do jutra, bo mam nadzieję, że to nie jest karta, która będzie rozrywana w BF i trochę poleci cena.

Co do Doucoure to tak jak na
RonSwanson - @kemawir123: Właśnie się rozglądałem za Militao, choć tym droższym xD Al...

źródło: comment_U8cxjPA7R5Nh7t7wQXT1VpnUTuNQdCc0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@M82A1: To znaczy ja nie twierdzę, że Cannavaro czy inni niżsi obrońcy nie są grywalni, bo są - zwłaszcza w tej FIFIE. Ale w wyrównanych meczach często o wyniku decydują detale i wolałbym nie tracić bramek przez to, że obrońcy zabrakło paru centrymetrów i nie ograniczać się do krótkiego rozegrania przy rzutach rożnych. Poza tym mając wyższych obrońców wygrywam większość piłek zagranych na aferę lub po długich wybiciach z "piątki". A
  • Odpowiedz
@RonSwanson: w tamtej fifie Aurierem rttf z 1,76 przeskakiwalem praktycznie WSZYSTKICH z jego wysoko oceniona skocznoscia
wg mnie wzrost wzrostem, ale bardzo liczy sie skocznosc

rozwazalem Hierro, ale med/med mnie odstraszylo, baby Ferdinand (med/med) nie udziela sie tak mocno jak obronca z high w obronie - sprawdzone i potwierdzone
  • Odpowiedz
@iti1986: Dla mnie wzrost > skoczność. Choćby Sule z 1,95 m i 40 skoczności mi robił świetną robotę w powietrzu w tej FIFIE. Z kolei w ostatniej LW z konieczności (wolałem nie ryzykować grając Pique na żółtej kartce) przesunąłem do obrony Mascherano (1,76 m i 88 skoczności) i nie wyglądało to za dobrze, jeśli chodzi o górne piłki.

Miałem poczekać do jutra, ale mid Hierro już kupiony ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@RonSwanson: ja z VVD nie bylem zadowolony jak zagralem nim parenascie meczow, jest kotem, bardziej nie do przejscia z racji umiejetnosci, ale niewazne
daj recke w trakcie/po LW, bo sie zastanawiam nad tym obronca
  • Odpowiedz
@iti1986: Nie chce mi się osobnego wpisu tworzyć xD

Tak na szybko - dał radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda w tym tygodniu skończyło się na G1 (22-8), ale nie miało to nic wspólnego z zamianą Lengleta na Hierro (po prostu #!$%@?łem 3 na 3 serie rzutów karnych xD). Upgrade jest jak najbardziej widoczny. Co do samego Hiszpana to ciężko mi coś negatywnego napisać, bo lepszym
  • Odpowiedz