Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Jakby ktoś przegapił to przypominamy, że do 1 grudnia trwa rejestracja do największej wymiany świątecznych paczek na Wykopie. W tegorocznej edycji wykoPAKI zarejestrowało się już ponad 1000 uczestników, z czego prawie 600 zostało pozytywnie zweryfikowanych. Pamiętajcie, że samo dołączenie do zabawy nie zapewni Wam udziału w niej. Aby wziąć udział w losowaniu par, należy poprawnie wypełnić wymagane dane oraz przesłać zgłoszenie weryfikacyjne.
Po szczegóły zapraszamy do naszych poprzednich wpisów.
Rejestracja -> https://wykopaka.pl

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI
#wykopaka
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!
Jakby ktoś przegapił to przypominamy, że do 1 gr...
źródło: comment_lbOnIPdHltp6PbeOjIEGLcMioB8xAOpc.jpg
  • 35
@Queltas: Osoby z zagranicy jak najbardziej mogą brać udział w zabawie zaznaczając odpowiednie opcje w preferencjach wysyłki/odbioru - oczywiście biorąc pod uwagę, że mogą wysyłać paczkę do Polski lub do kogoś z innego kraju. Koszty wysyłki nie są wliczane w wartość paczki - biorąc udział w ten sposób trzeba być świadomym, że mogą to być spore koszta.
@wykoPAKA: Serio trzeba mieć aż 50 wpisów czy podciągacie pod to również komentarze? Rozumiem chęć zabezpieczenia się, ale limit na same wpisy byłby bzdurą.
Zawsze miałem ochotę wziąć udział w tej zabawie i wysłać komuś miły podarunek. Niestety, nie będę udawał kogoś, kim nie jestem, i na siłę aktywność generował komentarzami. Wolę czytać, a odpowiadać tylko, gdy coś naprawdę mnie do tego skłoni. W każdym razie powodzenia życzę jak najbardziej, zapowiada się większa skala niż w roku poprzednim.