Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie śmieją się z katolików, że idą opowiadać że byli niegrzeczni obcemu facetowi, ale to nic - co powiecie na dorosłych facetów co na samochodzie muszą sobie nakleić takie g---o, aby pokazać jak to są źli i nie przejmuje ich 16 letnia dziewczynka xDDDDDDDDDDD #bekazpodludzi #gretathunberg
S.....y - Niektórzy ludzie śmieją się z katolików, że idą opowiadać że byli niegrzecz...

źródło: comment_ohQ4laj3s1DoyTrmrGSU7wqNI71I7MTc.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łykasz jak pelikan.


@Dusha: powiedział gość, który powtarza za innymi teksty o jakiejś grupie stojącej za wszystkim. Normalnie jak ci wszyscy samodzielnie myślący, co to powtarzają bez zastanowienia to co usłyszą, byle by im pasowało do ich wizji.
  • Odpowiedz
  • 0
Niektórzy ludzie śmieją się z katolików, że idą opowiadać że byli niegrzeczni obcemu facetowi


@SquirrelsCanFly Ale różnica jest taka, że Greta istnieje naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: Wow, szczerze to myślałam że w komentarzach będą same heheszki z kierowcy, ewentualnie wojenka o fragment ze spowiedzią, nie chmara ludzi którzy bronią podejścia kogoś kto sobie przykleja takie naklejki xDD
  • Odpowiedz
@4kroki: jesteś analfabetą funkcjonalnym? Ja nie neguję ocieplenia. Neguję gówniane metody walki z nim i wykorzystywanie upośledzonej dziewczynki przez ekoterrorystów. Wzrusza, ma przekaz, ale jak skrytykujesz, a jest za co to: o-------l się pan od naszej małej dziewczynki, od nas i od małej dziewczynki.
  • Odpowiedz
@Dusha: a tak, prawo godwina jest zapisane w wielkiej księdze dyskusji. Dobra, właśnie na tym polega dyskusja z takimi ludźmi jak ty. Pierwsi do przyszywania łatek, a jak przyjdzie co do czego to brakuje argumentów.
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: dla mnie w ogóle takie atencyjne postępowania są żałosne, a nic nie bawi bardziej jak człowiek, który jedząc mięso umyślnie prowokuje wegetarian jakimiś tam słowami czy cos, bo ma taki kaprys. Z tym ze najpierw lepa w pysk za z-----e zachowanie, a potem dopiero jest śmiesznie
  • Odpowiedz