Wpis z mikrobloga

Ej, @niko444 coś ten #tind3r (na win10 z najnowszej paczki) nie do końca wysyła lajki. Nie udokumentuję tego, ale widzialem na przestrzeni ostatniego miesiąca kilkanaście profili co polajkowałem i potem znowu mi sie pojawiły np na telefonie czy tind3r dzien pozniej. Rzucisz okiem w wolnej chwili?
  • 4
@Patryk: trzeba by sprawdzic najpierw czy na normalnej wersji oficjalnej takie cos tez sie nie dzieje, bo na moje oko to raczej nie wina paczki tylko backendu tindera /api
@niko444: Na normalną to ja się nie mam jak zalogować bo chce numer telefonu a na numer telefonu powiązany z kontem fb mam zalozone drugie konto i nie ryzykuje logowania - wiec na telefonie stara wersja appki, na desktopie tind3r.
@Patryk: a moze na telefonie byly zaczytane juz wczesniej jakies profile a na kompie zalajkowales dlatego dwa razy pokazalo, ogolnie tinder ma bardzo duze oszczedzanie ruchu oszczedza gdzie sie da dlatego czasami moga glupoty wyjsc bo przesyla roznice od poprzedniego stanu zamiast calej listy wiadomosci raz nawet mialem podejrzenia ze na kompie mi pokazuje usuniete profile a w telefonie byly ale w sumie nie jestem pewien bo moze po prostu jeszcze
@niko444: nope. Ubijam appke na telefonie jak nie korzystam i chwile laduje profile. Ale kilka miesiecy temu tego nie bylo. Teraz zacząłem zauważać. Poza tym appke mam w wersji z 2018r na telefonie