Wpis z mikrobloga

@nohtyp_: Dzięki za wstawkę choć ehh miałem oszczędzać, a biję się z myślami zakupowymi. O dziwo rok temu zamówione pegasusy 35 - tył się odkleja mimo przebiegu ok 500-550km tylko. Przydało by sie mieć na zapas, a i Flyknit 2 kusi (290zł) wychodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekkp: śmiało reklamuj. Ja żałowałem, że jak mi się zaczynały dziurawić na paluchu to nie reklamowałem tylko sobie podszyłem. Podobno bez wiekszego pyskowania wymieniali na nowe

W sumie to dziwna ta Twoja usterka
  • Odpowiedz
@nohtyp_: Tak, z tyłu ta biała guma od buta się odkleiła minimalnie. Problem taki,że rok temu kupowane i nie wiem gdzie to pudełko jest oryginalne - niby piszą o tym,że trzeba mieć to do reklamacji :/
  • Odpowiedz
@nohtyp_: Zmotywowałeś mnie - napisałem do nich co i jak to ogarnąć, naprawdę w dobrym stanie są te buty, używane jako startówki jedynie (plus przed tym rozbieganie). Może się uda ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Coś wiesz,używałeś tych Epic flyknite 2 butów coś z tej serii?
  • Odpowiedz
@nohtyp_: Nike ma jakieś buty z niskim dropem, 4-6mm - bo standardowe amortyzowane wszystko widzę 10 mm? Ceny fajne..ale kurde porażka, tabela rozmiarów pokazuje nieistniejące rozmiary.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ps. Coś wiesz,używałeś tych Epic flyknite 2 butów coś z tej serii?

@tomekkp: oj nie. Ale na tagu są ogarniacze od butów, może ktoś czyta
  • Odpowiedz