Wpis z mikrobloga

Sraweeeczka zabolała prawda więc musiał ją biedny zgłosić do wykopu do moderatorów jak to on. Więc napiszę to jeszcze raz bez bluzgów ;) raz możesz sobie raportować na wykopie, usuwać komentarze na kanale u strusia czy blokować ludzi na live. Nic nie zmieni tego że jesteś zwykłym atencjuszem ala @kortykanosa sraadkiem którego nienawidzi 99,5% populacji szkolnej, kreujesz się na fana szkolnej a zwyczajnie jej szkodzisz, gdybyś miał resztki jakiegokolwiek honoru człowieku już dawno byś odszedł i usunął się w cień a tak szkodzisz szkolnej bardziej niż jej pomagasz wielki "fanie", rozumiem teorie "iść przed siebie i robić swoje mimo opinii innych" ale twoje filmy już dawno pokazały że bardziej interesujące są gnioty strusia który miele 4 raz z rzędu dziąsłami w ciągu dnia niż twoje wypociny "redaktorskie"... wbij sobie do łba że nigdy NIEMIECKIM nie byłeś i nigdy nim nie będziesz. Nawet @Fiodorczuk -owi który umie knura zmanipulować i nagrać jakąś akcje nie dorastasz do kostek, jedyne co cię utrzymuje na szkolnej to dary w postaci węgla, kamer, paczek z kiełbasą itd sporo wymieniać i nie obchodzą mnie twoje finanse autentycznie... po prostu szkolnej nie przekupisz i nie zmienisz jej zdania o tobie atencjuszu, TAK ATENCJUSZU już pokazałeś swoje prawidziwe JA gdy robiłeś parę kanałów które ci banowali i których nie łykli widzowie czy lajwy z dortumundu i obrażanie randomowych ludzi po polsku już nie wspominając a o live z przydupasem na kanale strusia i reklamowanie się u niego to już mnie na wymioty zbiera... Wszyscy cię już zweryfikowali i więdzą że jesteś atencjuszem co jest gotów iść do końca w imie zarobku i sławy i utrzymujesz się na powierzchni "szamba szkolnej" stojąc na palcach a w zębach trzymając tonę węgla" w oczekiwaniu na obelgę knura :) /// Ale prawda jest jedna ile byś nie doił niepełnosprawnego umysłowo strusia i tak szkolna nigdy nie uzna cię za "kogoś" i przepadniesz w niej czeluściach jak wielu dotąd wiec ciesz się chwilą, bo chwile szybko mijają.

#szkolna17 #kononowicz #patostreamy #lateks
  • 15
@ElektryKzPetersburga: a jestem pewny, że wystarczyłoby żeby usunął swoje kanały i ig, usunął głupie grafiki z kanału majora i grafiki obs, przestał szukać haków na każdego kto zbliży się do szkolnej. Tak niewiele wystarczyłoby aby ludzie przestali po nim jechać jak po maśle a jednak dla niego to zbyt wygórowana cena za poprawę wizerunku.
@ElektryKzPetersburga: co by nie mówić o geju to jest chyba jedynym, który regularnie zarabia na szkolnej i trzyma się stołka. Ilu było takich co chcieli na nich zarabiać, a wyszło na koniec, że knur wydoił ich z kasy i kopnął w dupę. Do tego świetnie zorganizował swoją grupę tzw lateksów dzięki czemu może cały czas doić majora z hajsu. Gdyby nie jego zachowanie i wręcz obsesyjne zainteresowanie menelami to nawet biłbym