Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym do drzwi mojego domku zapukali Panowie Bagietmasterzy. Jutro wstawie na tag dokumenty z rekwiracji telefonu oraz karty SIM oraz nakaz przeszukania, bo pisze ten wpis spod kołdry.
No cóż, zostałem pociągnięty do odpowiedzialności karno-sądowej za dwa donejty z sierpnia w których nawoływałem do zabijania gejów oraz lesbijek (w celu doprowadzenia do zbanowania kanału szczura wodnego ofc). Do wszystkiego się przyznałem, pewnie zgłosił mnie OZRiK, ale podejrzewam też o to Sławomira, z którym jak wiecie nie jest mi po drodze.
Za 3 dni mam dzwonić na komendę w Białymstoku i się dowiedzieć co dalej. Obym nie musiał jechać tam specjalnie zeznawać. Ogólnie bagieciarze mili bardzo, powiedzieli mi źe jak okaźę skruchę i przeproszę to będzie de besta. Ale mimo to trochę nachy osrałem. Pewnie nie tylko na mnie doniesionio bo wiele takich donejtów leciało, ale mimo wszystko przestrzegam.
#kononowicz
  • 20
@mirekzwirek8: nie sugeruje ci żebyś zaprzeczał tylko żebyś uzupełnił to co powiedziałeś o fakt że koncepcja kanałów konona i majora ma formę żartu i jest reżyserowana stąd nie należy brać jej na serio. Kononiwcza nazywa sie prezydentem, opowiada że jet wnukiem piłsudksiego, major jest z niby bombasu. Dlatego i ty postanowiłeś wpisać się w ten nierealny koncept w sposób kontorwersyjny, ale ciągle nie na serio, tylko w ramach reżyserii. Dlatego mimo
@Nielichy_Parobek: może podawał prawdziwy? Ja miałem w tym roku bliskie doświadczenia z policją i jej odłamem i nawet sobie nie zdajecie sprawy ile oni o nas wiedzą. Swoją drogą fajnie policja działa załóżmy że rzeczywiście byś chciał zrobić to co pisałeś w sierpniu w donejcie a mamy koniec listopada.