Wpis z mikrobloga

Robie acziwmenta za zabicie 100x słabych potworów po 500 sztuk każdego. Mam już 91x zabitych. Brakuje mi pomysłu które potwory z pozostałych bić i w jakich miejscach. Zostały najdziwniejsze potwory które mają pojedyncze respy albo których kompletnie nie znam.
Lista poniżej, pomoże ktoś?

Adventurer
Redeemed Soul
Hyaena
Spit Nettle
Panda
Cobra
Lion
Crazed Beggar
Insect Swarm
Troll Champion
Tiger
Skeleton Warrior
Dworc Voodoomaster
Gnarlhound
Slug
Gang Member
Pirate Skeleton
Gazer
Gladiator
Damaged Worker Golem
Quara Mantassin Scout
Dark Apprentice
Orc Rider
Tarnished Spirit
White Shade
Deepling Worker
Fire Devil
Frost Giant
Frost Giantess
Terror Bird
Elephant
Mercury Blob
Deepsea Blood Crab
Dark Magician
Monk
Abyssal Calamary
Mad Scientist
Pirate Ghost
Jellyfish
Calamary
Damaged Crystal Golem
Little Corym Charlatan
Undead Mine Worker
Nomad (Female)
Nomad (Blue)
Undead Prospector
Filth Toad
Mole
Killer Rabbit
Furious Troll
Feverish Citizen
Honour Guard
Squidgy Slime
Starving Wolf
Ladybug
Insectoid Scout

#tibia
  • 28
@Zwykly_Czlowiek: Znajdę. Cobre, terror birda, słonia, spit nettle. Tylko co z tego jak nie ma większych skupisk tych potworków. Jeszcze w podziemiach dworc voodoomaster jest ale co z tego jak zabiłem ich 40 przy zabijaniu po 500 sztuk dwóch pozostałych rodzajów dworców
@Vadzior gladiatory to arena yalahar, jak trzeba tylko 100 to podejrzewam kwestia 2minut na rapidzie. Gang membery również yalahar, dark magician mad scientist magician quarter yalahar, hyeny przejście z ank na tiquande masz resp okolo 6 z tego co pamietam.
Nomady pustynia ank oboz niedaleko kladki na Cobra bastion
Tak na szybko
@Vadzior: najlatwiej chyba tego dworca na tiquandzie na poludnie od miasta w podziemiu. Gladiatory na arenie yalahar. Dark magician i apprentice tez yalahar w tej dzielnicy na górze, tam obok djinnow. No i monki na przykład na dc
@Insane_Mike: Nie 100 tylko 500 sztuk.
Rapid respa nie ma.
Gang memberów jest mało. Na magician quarter yalahar biega sporo ludzi, przez godzien zabiłem 30 dark magicianów. Dark Apprentice więcej bo więcej ich sie tam respi i już kilka miałem zabitych na innych respach. Gladiatory sprawdze. Hyeny to malutki ten resp. Nomady mam zabite, tam na liście są jakieś inne nomady podane, których nie znam.

@varres: Ale dworców voodoomasterów jest
@Insane_Mike: Przeleciałem te gang membery i gladiatory. Te drugie jeszcze znośnie, z 20 sztuk, co prawda nie w skupiskach, ale jakoś pójdzie myślę. Ale gang membery to z 10 sztuk respi i to w ogromnym rozrzucie od siebie + lowlvl biegają tam sobie po tej dzielnicy.
@varres: A dużo ich tam? Tibiopedia nie pokazuje tego respu.
Co z pozostałymi potworami? Bo te takie starodawne jak monki czy dworce to ja kojarzę z dawnych lat, bardziej te całkiem nowo brzmiące mnie ciekawią, nie znam ich po prostu.
@Vadzior: jeszcze mógłbyś trolle championy, w ab sa na dole xhyba na trollach.
O no i gnarlhoundy po calym zao biegaja i jest jaskninia z nimi.
Iiiii frost gianty sa na lodowcu svar, tsm ich dosyć sporo jest
@Vadzior: Przeciez masa z nich to naprawde latwe do znalezienia potwory xd Te beda pewnie najlatwiejsze, jak nie chcesz czekac pare dni na rapida. 2 pierwsze nie zawsze sa dostepne.
Starving Wolf
Honour Guard
Dark Magician
Monk
Mad Scientist
Fire Devil
Mercury Blob
Gladiator
Damaged Worker Golem
Quara Mantassin Scout
Dark Apprentice
Gnarlhound
@MikiBomba: Możesz napisać gdzie bić:
Starving Wolf (to chyba jakiś world change musi być? Spotkałem parę ale biegają też zwykłe wolfy)
Monk
Fire Devil
Mercury Blob
Damaged Worker Golem
Quara Mantassin Scout

Teraz bije Dark Apprentice, Dark Magician, Mad Scientist. W planach na pewno zrobię Gladiator, Gnarlhound i Honour Guard - już oswoiłem się z ich respami.
@Vadzior: wolfy kolo ab/carlin na world changeu, ale czesto jest i masa sie ich respi. Monki w sumie gdziekolwiek, wszedzie tego pelno. Devile moze na desert q ale to nie jest olbrzymi resp i trzeba biegac po kilku spotach, mercury blob to jezeli mi sie nie myla moby to jest tego masa w alchemist q na yala
Tych quar sporo jest w porthope w tej swiatyni na południu. Golemy to factory
@MikiBomba: No właśnie monków jest mało, w kilku miejscach ale małe respy. Na dark catedral jest 9 sztuk, z czego 6 za tp (dużo latania żeby tam za każdym razem wchodzić), Na isle od the king kilka sztuk. Na edron też kilka sztuk.
Fire devile to ze 2-3 sztuki są na pustyni. Za to jest z 10 po drodze na spike sword questa. Ale 10 sztuk to mało żeby to sprawnie
@Vadzior generalnie nie oczekuj ze znajdziesz respy tych potworow na podobienstwo dragow, hydr, czy innych miejsc w ktorych sie expi. Te mobki to raczej dodatek i dlatego nie ma nigdzie stricte hunt placow tylko malutkie respy
@Insane_Mike: @MikiBomba: No wiele oczekuje. Jakoś te 90 innych potworów po 500 sztuk zabiłem dość sprawnie, ale skupiałem się tylko na takich które mają większe respy. Na liście zostało jeszcze z 50 i chce wybrać z tego te najbardziej przyjazne aby poszło sprawnie i szybko. Trochę głupota ślęczeć 2 dni nad jakimś respem gdzie respi się 5 potworów, a w między czasie ktoś i tak mi połowę zabije. W tą
@Vadzior: No niestety tak achivki dzialaja ze te ostatnie pare procent zawsze najciezej zrobic. Ciezko teraz juz cos wybrac z sensownym respem poza tym w dark magicianami aprenticami i mad scientistami (mady mozesz tez odzielnie za drzwiczkami na przeciwko ice witchow dobic). Jeszcze mozesz slugi pod swamp trollami sprawdzic bo tez troche sie respi.