Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@szuchal: nie pij kawy, jak juz chcesz byc taki zdrowotny i mas zpobudke rnao i masz sport z ranaz kawa juz nie jest ci potrzebna. Ja nie pilem kawy przez ost 1.5roku i ostatnio jakos wiecej w robocie musialem robic i naszla mnie glupia mysl zdby kawe pic, i po 2 tyg picia codziennie kawy jiz nie daje rqdy taki zmeczony jestem. Serio kawa jest zla
  • Odpowiedz
https://www.medicalnewstoday.com/articles/270202.php#benefits

Większość artykułów odnoszących się do badań na temat kawy kieruje się w stronę prozdrowotnego jej działania i obala wiele mitów powstałych w przeszłości.
Tymczasem nie ma wielu przesłanek, dla których należałoby zrezygnować z kawy, co najwyżej ograniczenie jej nadmiernego spożycia, ale tu też wydaje się, że nawet kilka kaw dziennie jest ok a raczej mało kto wypija jej na tyle dużo żeby stanowiło to problem.
Problem z kawą zaczyna się wtedy,
  • Odpowiedz
próbuję wstać wcześniej i nie umiem


@eth7: weź się do roboty, to się naumiesz ( )

A tak srsly to żeby wstawać wcześniej, trzeba i wcześniej zasypiać.
nie ma chja żeby wstać o 7 rano kładąc się o 1 w nocy.
Przynajmniej nie trzy razy z rzędu.
  • Odpowiedz
@zakochany_kundel: ja napisalem na swoim przykladzie, ze 'rush' kofeinowy to uluda, i ze organizm czlowieka jest zmeczony tak czy siak. jak na moje to po prostu uzaleznienie, ktore organizm zle znosi. Skad ja moge wiedizec jaka ty kawe pijesz, czy ile masz kilogramow czy jak na ciebie dziala, mowie tylko o sobie. Ja pilem 2-3 kawy dziennie przez 2 tyg i mialem okropne zejscia, i organizm jak dla mnie byl
  • Odpowiedz