Wpis z mikrobloga

Hmmm... Chyba dobrze mu poszło jak na osobę skazaną na porażkę przez niektórych na wykopie za swoje pajacowanie na instagramie?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Widać że żadnej poważnej kontuzji nie było bo pocisnął ostro. Bo pajacuje i to jest fakt, co nie znaczy że to odbiera mu wyniki.
  • Odpowiedz
@stefan8800: Ja mam 29 dobrze ze są tu inne stare dziady, pionteczka. Ale i tak cie hejtuje bo masz za dobrego bencza. Oni tak od tych sterydianow, ta jak @Darksed. Na bank @IntruderXXL jest młodziutki z twarzy, ale ten wielkolud tez chyba z 26 ma xD
  • Odpowiedz
@Darksed: chyba najgluoszy wybór prób jaki widziałem na takim poziomie. Średnio rozgarniety trener i rekord byłby jego. No i ten ciąg chyba wyrównałby rekord, a nie pobił?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@urak666: Myślę, ze człowiek robiący ławą caly Twój total dobrze wie co robi, brał pod uwagę czynniki, o których nie wiesz, niedawną kontuzję itd. Ale może napisz do niego, że źle trenuje i startuje haha.
  • Odpowiedz
Myślę, ze człowiek robiący ławą caly Twój total dobrze wie co robi, brał pod uwagę czynniki, o których nie wiesz, niedawną kontuzję itd. Ale może napisz do niego, że źle trenuje i startuje haha.


@DywanTv: Szkoda czasu na dyskusje z idiotą, więc nie skomentuję
  • Odpowiedz