Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale mnie #!$%@?ą te #!$%@? na #tibia walący ścierwo w hurtowych ilościach i okupujący expowiska po 6-12 h dziennie, #!$%@? sam jestem no lifem ale bez przesady, 2h staminy dziennie zbije i styknie, a taki typ #!$%@? jak diego maradona #!$%@? jak #!$%@? pół dnia
a spróbuj takiemu kiepowi wytłumaczyć że wypadałoby wpuścić też innych na respa, to od razu zaczyna panikować i miotać się jakbyś mu ostatnią kreskę dupą wciągnął
#!$%@?łem się ( ͠° °)
#narkotykizawszespoko
Sinti - #!$%@? ale mnie #!$%@?ą te #!$%@? na #tibia walący ścierwo w hurtowych ilości...

źródło: comment_sW0xjTdPTCd4hP1NFNWgQEFuuD10XzZO.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galareta: teraz aby wgl próbować kogokolwiek WYWASTOWAĆ (czyli np. złapać kogoś w trap i bić 15 minut modląc się o to by akurat nie miał żadnych znajomych online których może zawołać), potrzebujesz minimalnie 5 ogarniętych osób w przeciwnym wypadku bic się z kimś nawet 1v3 można przez 3 godziny aż nie znudzi mu się i ucieknie do depo

tak więc nawet zakładając ze uda ci się ogarnąć na zawołanie ekipę
  • Odpowiedz
@erdikelele: kurde ale venezuelczyk chociaż pewnie w tej tibii ciężko pracuje aby się utrzymać (a może i całą rodzinę), a taki amator polskiego nabiału tylko marnuje swój czas z racji braku lepszych zajęć
  • Odpowiedz