Wpis z mikrobloga

@kakulina: moj kolega z liceum tez miał takie super oryginalne amerykańskie imię. Od 18 roku życia ma na imię Tomek. Gratuluje zapewnienie dziecku kilku lat szykan i podś#!$%@? w podstawówce i liceum... Pewnie będzie miała ksywę Dżesika.
  • Odpowiedz
@kakulina skoro 60 mirków twierdzi że to umię jest dziwne to wygrywa większość. W dodatku zapewnilas dziecku ból w podstawowce i liceum. Na 100%, bedą żartowac sobie z jej imienia.
  • Odpowiedz
@kakulina Nie jesteś przypadkiem moją siostrą? XD moja siostrzenica ma tak samo na imię i z tych samych powodów. Tyle, ze l oni nie mieszkają w Polsce i tam, z tego co wiem, nikt nie ma z tym imieniem problemu.
Co ciekawe jak ostatnio była w Polsce i wolała córkę pod sklepem to odezwała się jakaś starsza kobieta (około 60lat?) że też ma tak na imię, bo jej ojciec był skandynawem.
  • Odpowiedz
@Kiper602: mam brata jakby co :) szczerze, to na ulicy spotykam się tylko i wyłącznie z opiniami że imię jest bardzo ciekawe i ładnie brzmi. I mam nadzieję że moja córka też będzie spotykać tylko normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
@kakulina: ile ma lat? Bo możliwe że do czasu aż dorośnie do szkoły takie "dziwne" imiona będą już normalne, więc #!$%@? ¯\(ツ)_/¯

Zresztą z każdym popularnym dziś imieniem było pewnie tak samo na początku.

No i Laila nie jest IMO tak #!$%@? jak Żorż, Fifonż czy Wanessa ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kakulina Jeżeli mieszkasz w Polsce to nie Ty ;-)
Tak jak pisałem, oni chyba nie mają żadnych problemów z tym imieniem. Ba, nawet w "polskiej części" rodziny się podoba, chociaż część osób kręciła nosem że wyszła za obcokrajowca
  • Odpowiedz