Wpis z mikrobloga

@kakulina upośledzine umię, rówieśnicy będą sie z niej smiali. Skoro randomy z internetu sądzą ze to imie jest dziwne, to raczej wiekszosc osob bedzie podchodzilo z ta myslą tak samo, Cos jak brajan, jak to uslyszysz myslisz sobie ,,#!$%@?"
  • Odpowiedz
@tg1310: dzieci takich rodziców jak ty mogą się tylko śmiać z kogoś ze względu na czyjeś imię, nie tolerancję niestety wynosi się z domu. Moje dziecko ma też śmieszne nazwisko, śmieszna urodę i w ogóle jest śmieszna bo w połowie nie jest Polka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@kakulina: już trza było Layla, przynajmniej normalnie i estetycznie to imię wyglada. Spolszczenia to straszne koszmarki.

Młoda i tak pewnie sobie zmieni imię po 18, moja koleżanka z licbazy tak zrobiła - że spolszczenia waśnie na normalne.
  • Odpowiedz
@Gviazdor: Dlatego dzieci nie wychowuje się w Polsce, tylko przekazuje się im, żeby się kiedyś po roszczenia do slaves zgłosiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kakulina: Imię ładne. Pasuje do języka polskiego (uznajmy, że Brajany rzeczywiście brzmią źle). Wychowuj w nienawiści i pogardzie do kretynów.
  • Odpowiedz
@struga: Layla, Leila, Laila to wszystko wersje jednego imienia. Wybrałam. Laila bo tak samo się mówi I pisze w naszym języku i w języku mojego męża. To nie jest spolszczenie. Zresztą dyskutowanie o imieniu dziecka jest mega słabe, bo mnie się np nie podoba imię Krzysztof ale nie twierdzę że powinien je po 18stce zmienić bo jest brzydkie. Laila ma drugie imię polskie będzie chciała to się będzie nim przedstawiać.
  • Odpowiedz