Wpis z mikrobloga

@matixrr: W ogole zenujacy pressing pilkarzy Legii zalozony w taki sposob ze po jednym podaniu pilkarza Pogoni 5 pilkarzy zostaje za pilka i w srodku pola jest gigsntyczna luka.
A wystatrczylo ze ten lysy grzyb zostal troche z tylu i juz Pogon nie miala by okazji do szybkiego ataku. Do tego zle ustawienie dwojki srodkowych obroncow i bramka rodem z okregowki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matixrr: no tak, fan legii to wiadomo, co to będzie się działo xD
Jakby ten klub był dobry, to nie dostawał by w dupe w lidze od piasta Gliwice, Pogoni Szczecin ani nie byłby lany w eliminacjach do le i LM przez jakieś egzotyczne kluby i tuzy z ligi Luksemburgu. Cała Polska liga jest #!$%@? warta, jak tu najlepszy obcokrajowiec w historii (!) do swojego wyczynu potrzebował 67 goli, to o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matixrr: kibicuje temu, na kogo mam ochotę i kto nie razi mnie padaczką w grze. Co jest złego w kibicowaniu drużynie zza granicy, która potrafi szybko poklepać, przyjąć trudniejszą piłkę, zagrać pressingiem, gdzie zawodnicy pokazali, że dadzą radę w bardziej wymagającej lidze (no nie czarujmy się, Polska eklapa jest po prostu #!$%@?). A poza tym, chciałbym, żeby to były tylko wpadki. Ale to są ewidentne przykłady, że ta drużyna jest po
@buczubuczu: co za pajac xDDD Hohoho, wszyscy #!$%@?, tylko on kibicuje zajebistym drużynom, ale nazw to nie poda. No pokaż mi tych przepłaconych emerytów w Legii. Oprócz tych 2 wpadek w poprzednich latach to granie w grupie w europejskich pucharach to #!$%@?? Porządna akademia to się dopiero buduje, a Legia ma 2 miejsce w Ekstraklasie pod względem minut rozegranych przez młodzież, ale oczywiście jakiś grubas za klawiatury co piłkę widzi tylko
Pobierz matixrr - @buczubuczu: co za pajac xDDD Hohoho, wszyscy #!$%@?, tylko on kibicuje zaj...
źródło: comment_w4R5d3fYdajEU9TMxoYKHKLbCDG4K7fw.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matixrr: ładna słoma z butów u ciebie, hurr durr ktoś śmie szykanować pjenknom legiunie, jak on tak może?
Komu kibicuje? Polakom grającym za granicą (Szczęsny, Krychowiak, Rybus, Lewandowski, Zieliński, Milik, Piątek, Reca, Cionek, Piszczek, pewnie jeszcze paru innych się znajdzie), patrzę chętnie na wyniki (na mecze nie mam już czasu) Realu Madryt, to jest drużyna która coś potrafi i coś sobą reprezentuje, tak jak te, w których grają liczący się reprezentacji
patrzę chętnie na wyniki (na mecze nie mam już czasu)


@buczubuczu: xDDDDDDDD No trafił się ekspert piłkarski, nadajesz się do studia w Polsacie.

tak jak te, w których grają liczący się reprezentacji Polski


@buczubuczu: no to jak tam Milan w którym gra Piątek?

Z tej super legii kiedy był ostatni raz powołany LICZĄCY się gracz polskiej kadry?


@buczubuczu: no może na ostatnim Euro Pazdan i Jędrzejczyk?

Klubik śmieszny, gdyby
@matixrr: o matko, trafił się widzę poważny tryhard próbujący być śmieszny/poważny.
Nie chce mi się z Tobą kłócić, ale po raz ostatni odpiszę (inb4 wziołeś zarzudge).
Od tego, że sprawdzam sobie wyniki, a nie oglądam całe mecze to naprawdę, nie posraj się z wrażenia. Rozumiem, że jak ludzie obejrzą coś z odtworzenia, albo tylko sprawdzą wynik, to należy ich z marszu obrzucić gównem, bo hurr durr jak śmiesz nie oglądać całego