Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39: Mi się to po prostu nudzi po jakimś czasie. Generalnie traktuje to jak serial, a każdy serial się nudzi, by po jakis czasie wróciła ochota na gladanie go. I nawet nie widze w ogladaniu tym imbecyli nic złego, to jest forma rozrywki, jak gladanie seriali, meczów, youtuberów, czy czytanie ksiazki.
@barti69: Zgadzam się ,daltego mówię że albo będą zmiany w scenariuszu i coś się w końcu będzie działo konkretnego z (nie mówie tu o jakis mitomańskich exposach uspośledzonego grubasa) tylko coś naprawdę z jajem np.szpital,pobicie czy śmierć któregoś z głownych bohaterów bo na razie dialogi te same czy pszne jedzenie i żebranie na lajtach na zmyślone cele.Najlepsze jest jednak jak niektórzy przeżywają życie meneli na szkolnej czy boboli.Komedia.
@piSSowiec39: Smierć jednego z bohaterów xD No własnie plusem detoksu jest to, że mozesz wyłowic to co się działo ciekawego, nie musisz się przedzierać przez gówniane produkcje Majora i Pedro. Moim zdaniem minusem Uniwersuem są głownie:
(1) Brak rozgarnietego redaktora, który potrafił by wykorzystac patologiczny potencjał S17. Rozgarniety redaktor nie musiałby miec nawet swoich pomysłow, tylko wystarczy, że by realizować najlepsze propozycje widzów.
(2) Dobrobyt meneli. Nie oszukujmy się - najciekawsza
@Selvanas: no też mnie to momentami już nudzi, tzn. od dłuższego czasu mam ten sam problem, mianowicie jak się nie dzieje nic, to przez cały tydzień, ale jak się dzieje, to nagle od soboty wieczorem zjeżdżają się do belwederu wycieczki gimbów, pseudoredaktorków i innych Pokemonów, każdy nagrywa swoim telefonem na swój kanał, lajty nie lajty, tag płonie i koniec końców nie idzie się zorientować, co się dzieje, bo materiału jest z