Wpis z mikrobloga

@TRicKYmAn: mi tez i śmieszą mnie te prymitywy co tutaj nazywają kogos fanboyami. To zwykle tępe wykopki co by najlepiej pouczać chciały kogoś co ma dwie potężne firmy i planuje loty na Marsa. Nie mówiąc już że to on w dużej mierze podyktował konkurencji jakich samochodów ludzie oczekują. Tak to by do tej pory żadnych ECT ani e tron'ow by nie bylo. Chłop po prostu woli bardziej zainwestować w technologie niz
juz jest ponad 200 tys rezerwacji


@jasonfly: co o niczym większym nie świadczy bo żeby zrobić rezerwację trzeba wywalić ledwie $100 (słownie: sto dolarów)

Ale sam bym kupił gdybym mieszkał w USA. Niestety na moje warunki (Holandia) auto jest ciut drogie i zdecydowanie za duże :)
@TRicKYmAn: mi tam się podoba pod względem możliwości. Ta krowa w wersji AWD jest tańsza od małego crossovera z AWD tesli Y. A oprócz niższej ceny masz porządne auto terenowe, dużo większą kabinę, 6 foteli zamiast 5, sporą pakę, wypasione zawieszenie i jeszcze w cholerę innych drobiazgów .. WTF po prostu?

Wygląd jakby zrobić w jakimś moro też fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mi tez i śmieszą mnie te prymitywy co tutaj nazywają kogos fanboyami.


@Piceek: Trzask pękających odbytów konserw nieuznających minimalistycznych form niepassatowych sięgnął zenitu. Fala uderzeniowa dotarła aż na główną.
Chłop po prostu woli bardziej zainwestować w technologie niz opłacać jakiś inżynierków żeby mu design zrobili


@Piceek: Imho zupełnie błędna konkluzja - to nie tak że nie upodobnili tego auta do innych Tesli bo chcą oszczędzać, po prostu zamysł technologiczny tego auta wymaga takiego kanciastego designu.

To raz, a dwa - założę się, że trzeba dużo więcej projektowania niż nam się wydaje, żeby taki pozorny klocek mógł się rozpędzić do 100km/h
@kocham_jeze: no i bylo tez cos z zamysłem wysłania go na marsa a wtedy łatwiej bd uszczelnić. No ale nie mów ze nie zaoszczędzisz na produkcji. A drugie primo to największe koszty zapewnie wyszły (pomijajac baterie) na zaprojektowaniu właśnie silników które co jak co ale będą mogły być używane nie tylko do tego modelu. Więc akurat ta inwestycja jednorazowa nie będzie.