Wpis z mikrobloga

Jako że lubię rozkręcać #afera oto jestem! O ile mocno szanuje takie akcje marketingowe jak #krosno o tyle nie lubię jak firma organizuje konkurs z jasno nakreślonym regulaminem a później dyskwalifikuje zwycięzcę łamiąc ten regulamin. O #galeriakrosno też mogła tak zrobić gdyby uznali że zwycięzca nie odpowiada normalnym kanonom piękna (ale na szczęście umieją w marketing). Ale do rzeczy. Mianowicie chodzi o konkurs #bolt które (wg mnie) wygrał pewien ziomek a Bolt (wg mnie) niesłusznie go wyeliminował. Dam dowody w postaci screenów i moim komentarzem a sami zdecydujecie czy konkurs wygrała osoba która powinna i czy był on ustawiony. Przygotuje duży wpis ze wszystkimi dowodami i wrzucę tutaj wołając plusujacych.
Plusujacy którzy dali + mojemu komentarzowi w którym wspomniałam.

#patrzpan @FLAC @noshieeeeeeet @Antybristler @ZoopaOgoorkowa @naziduP @wysuszony @dymitrop @ShineLow @patryk_t @her_flik @Gumaa @macias2 @harpiowata @megabraknazwy @v-tec @Herostrates94 @Goke @Marcin_MK @PanPrezes_PL @Supa_skillz_boy @Marit @masujbobra @Mellross @WillyJamess @Kiro @Magiczny_Kolowrotek @SquirrelsCanFly @mac_jg @Evall @KeYzO @Yokaii @Beauvue @Blizz4rd @So_I_Scream @Comboman @Encepence2 @zyrafafafa @kuciaq @protny0 @all_my_friends_are_dead @Rzeeznik13 @Landschildkroete @parapet235 @hlyfld @PanKran @TynkarzCzwartejSciany @opbp @z3ro @Bobsoon @foxbond @groznaglizda303 @qopeq @danio_96 @RudyPedau @panna_aparatka @monox12 @Rain_ @Fafik101 @Ten_typ_sie_patrzy @Sosnus @badass
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach