Wpis z mikrobloga

@0oMalpka0o: dobra lokalizacja, aż sam ciekawy jestem.


@KeepCalm: że to się w ogóle uchowało... BTW, obok będzie szła łącznica między Wita Stwosza a Dr Twardego - choć diabli wiedzą kiedy...
  • Odpowiedz
@enron: Jeśli dobrze pamiętam została wykreślona z planu inwestycyjnego do 2023...

@0oMalpka0o: Na działce przy przystanku tramwajowym przy szpitalu już coś ogrodzili i wyznaczyli (przynajmniej tak to wygląda) drogę techniczną dla sprzętu/ciężarówek. Inwestor to Angel Investment sp zoo
  • Odpowiedz
@enron: Jeśli dobrze pamiętam została wykreślona z planu inwestycyjnego do 2023...


@kon-jakub: no to dosyć paskudnie... cóż, ot i Kraków. Na baardzo starym planie inwestycyjnym widzę ją zaznaczoną, ale wygląda jakby miała zajmować sporą część tej działki - więc pewnie nigdy nie powstanie (,)

Swoją drogą, jak patrzę na ten plan to naprawdę sporo z niego zostało zrealizowane.
enron - > @enron: Jeśli dobrze pamiętam została wykreślona z planu inwestycyjnego do ...

źródło: comment_eXtXxYVV3EscQbIVNmY4sQsck2WCTOLy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enron: troche mi brakuje wyobraźni do tego jak to tam wygląda i może wyglądać, głównie przez wiadukty i ślimaki - mapa jakby przestaje wystarczać czasami i przydałaby się makieta ;)

Mieszkanie mam już swoje, do centrum mam troche wstręt i raczej nie chciałbym tam mieszkać w tej chwili, potrzebuje spokoju więcej.
Tym bardziej, że faktycznie jadą tam pociągi i to chyba zwykłe osobowe, dość szybko i dosć dużo hałasu robią.

Koło towarowych mieszkałem i nie przeszkadzało to w ogóle. Tutaj to byłby minus spory prawdopodobnie. Jeszcze
  • Odpowiedz
@enron: troche mi brakuje wyobraźni do tego jak to tam wygląda i może wyglądać, głównie przez wiadukty i ślimaki - mapa jakby przestaje wystarczać czasami i przydałaby się makieta ;)


@KeepCalm: ale patrząc na to co podrzuciłem to praktycznie cała działka by szła właśnie na ul. Miłosza. Więc raczej marne szanse... i do końca świata będzie trzeba się przepychać przez Prądnicką z Al. 29 Listopada ( ͠
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: nic się nie uchowało - przecież od lat dość intensywnie zabudowuje się cały ten obszar praktycznie od Opolskiej (i to gęstą zabudową)

A te tereny wyglądają na własność PKP - może się pozbywają dopiero teraz
  • Odpowiedz
@mountainman: Mam w takiej rozdzielczości, jak na tym fragmencie – tyle że cały Kraków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem to przypadkiem chyba kilkanaście lat temu, gdy współpracowałem z jakąś instytucją miejską… Podrzucę, tylko muszę być przy kompie.
  • Odpowiedz
@enron: jest gdzieś jakieś info nt tej łącznicy?


@mgaab: Jedyne co wiem o tej łącznicy, to to że kiedyś planowanej w budowanie – czego dowodem jest właśnie ta mapka
  • Odpowiedz
@enron: Jakby to wszystko zrobili to byłoby cudnie ;-) Węzeł bezkolizyjny przy Bora Komorowskiego/Stella, trasy Łagiewnickie/Wolbromskie, przedłużenie Strzelców, węzeł Zesławicki.... ale jak pisałem - w sile wieku nas to spotka.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: no jak tak patrzyłem na to te 15 lat temu to wyglądało jak S-F. A teraz powolutku większość realizują... Bezkolizyjny węzeł Okulickiego/Andersa/Bora Komorowskiego to by było coś! Tramwaj na Górkę Narodową jest.
Najciekawiej wyglądają okolice Płaszowa i Nowohuckiej - ciekawe czy to jeszcze jest w obecnym planie czy już wyleciało.
  • Odpowiedz