Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego anulowanego głosowania w Sejmie. Złożyliśmy taki wniosek do Kancelarii Sejmu:

Wnosimy o udostępnienie nagrań ze wszystkich kamer, znajdujących się w Sali Plenarnej Sejmu, z I posiedzenia Sejmu IX kadencji z dnia 21 listopada oraz 22 listopada, jeśli posiedzenie przedłużyło się na kolejny dzień.

Wnosimy również o udostępnienie wszystkich nagrań audio z wymienionego wyżej posiedzenia Sejmu, z tego samego przedziału czasowego.

Wnosimy o udostępnienie wyników wszystkich głosowań z I posiedzenia Sejmu IX kadencji, także tych unieważnionych.


#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #prawodoinformacji #sejm #polityka
Watchdog_Polska - W nawiązaniu do wczorajszego anulowanego głosowania w Sejmie. Złoży...

źródło: comment_AFfLHF5gTEZJS68aVxQNfQzWroAkZFB4.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska:

niezwłocznie


Ulubiony termin wszelkiej administracji, korporacji i przedsiębiorstw ( ͡° ͜ʖ ͡°). W praktyce oznacza "Jestem zobowiązany to jestem, nie trzeba mi co kilka miesięcy przypominać". xD
  • Odpowiedz
@babyhavefun: Pełne informacje o naszym finansowaniu znajdziesz w naszym BIPie. Akurat z roku na rok udział wsparcia darowizn osób prywatnych i ich 1% podatku zwiększa się, co nas bardzo cieszy. Nigdy też nie sięgamy po finansowanie z grantów, które jakkolwiek wpływałyby na naszą niezależność i cele, te pieniądze pomagają nam udzielać bezpłatnego poradnictwa prawnego, działać w ogólnopolskiej skali, ale wzrost indywidualnych darowizn pokazuje, że to co robimy jest ważne
  • Odpowiedz