Wpis z mikrobloga

@midget: oh, nie wiedziałem o tej promocji. Przedłużają bo kupujesz, dla nich nie ma znaczenia czy kupiłeś 1GB, 5GB czy 1000GB, dla nich ma znaczenie sam transfer i każde dodatkowe doładowanie do wydłuża :P
  • Odpowiedz
@Michal0173: Ten termin się wydłuża wraz z każdym doładowaniem stanu konta, co raczej nie jest problematyczne. Płacąc za swoje konto (czyli za smsy i rozmowy telefoniczne) dostajesz za darmo internet, a termin się przedłuża. Ja na to nie patrzę jak na "doładowanie, aby przedłużyć GB" tylko na "doładowanie, bo potrzebuję pieniędzy na używanie telefonu" xD

Moje 200GB w teorii kończy się na końcu grudnia, w praktyce skończy mi się za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KierownikW10: abonament czy karta/mix? Wydaje mi się, że to drugie, jeśli wykorzystywałeś nakrętki. Ja miałem abo, więc pakiet co miesiąc mi się zerował i ogólnie średnio było, nie mówiąc już o zasięgu, więc na koniec umowy podziękowałem i zmieniłem sieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Płacę za usługę którą dostaje. Nikt mi nie musi dawać czegoś ekstra. A to, że daje to nie znaczy, że mam potem obsmarowywać w necie firmę bo ZA MAŁO MIĘ DALI. Jak ci rabatu w sklepie udzielą to też z mordą, że za mało rozszczeniowy Polaku? Gratis to dobra wola firmy gamoniu.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: zgoda, ale odnoszę się do całości ofert przy których taki gratis jest jak strzał w pysk. Coś jak owocowe piątki w firmie, która #!$%@? ci płaci i traktuje jak śmiecia.

Wróżysz z fusów? Nie mam telefonu na
  • Odpowiedz
zgoda, ale odnoszę się do całości ofert przy których taki gratis jest jak strzał w pysk


@wcfilmowe: Ale gdzie w ofercie masz GRATISY ZA 10 LAT WYWIĄZYWANIA SIĘ Z UMOWY DO KTÓREJ SIĘ ZOBOWIĄZAŁEŚ?

To jest dobra wola orange. A op rozszczeniowiec jeszcze się żali w necie, że za mało mu dali choć nie musieli mu dawać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: mój tata jest z nimi od kąd istnieją, ma jeden z pierwszych numerów na pomorzu i kilka miesięcy temu przedłużał 3 numery i... Oferta oczywiście gorsza niż dla nowych. No kuzwa... Wysmialismy gościa i wyszliśmy z salonu. Po jakimś czasie ktoś dzwoni ze sie umowa kończy itp to mu tata powiedział że chce zakończyć współpracę itp bo tragedia z ofertami to ten go przełączył do osoby od umów indywidualnych?
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ja #!$%@?ę, nie wierzę, że muszę komuś tłumaczyć takie rzeczy, ale niech będzie.
Gratis to część marketingu. Prezenty takie jak OPa nie są zapisane w umowie, ale nie znaczy to, że nie są częścią oferty, bo nikt ich nie przyznaje personalnie, tylko są nadawane z automatu.
Widzę, że ciężki przypadek, więc trzeba podać przykład z zapałkami jak #!$%@? w podstawówce.

Masz dwa stragany z lizakami. W jednym masz lizaka
  • Odpowiedz
@UgAnDuS85 Ostatnio konsultant w T-Mobile powiedział mi, że numery z abonamentu mają pierwszeństwo w kolejkowaniu do nadajników zasięgu i Internetu, czyli, że niby Ci z abo mają lepszy zasięg i szybszy Internet. Jest tu ktoś kto się zna i może to potwierdzić, albo zdementować?

Ważne to dla mnie, bo niedługo kończy mi się umowa i też mocno się zastanawialem nad przejściem na kartę.


@ffrankowski: #!$%@? sprzedawcy by naciągnąć na
  • Odpowiedz
Gratis to część marketingu


@wcfilmowe: Ja #!$%@?ę nie wierzę, że musze komuś coś takiego tłumaczyć. Gratis to gratis. Nawet jak jest to część marketingu jak np smyczka w sklepie ni ozncza, że muszę ją komukolwiek dawać. Zwłaszcza jeśli w umowię się do tego nie zobowiązałem.

Prezenty takie jak OPa nie są zapisane w umowie, ale nie znaczy to, że nie są częścią
  • Odpowiedz