Wpis z mikrobloga

@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: skąd się wzięło to durne przekonanie, że jak się ma ileś tam lat nr o należą się prezenty, rabaty i całowanie po rękach, żeby jaśniepan nie przeniósł się do konkurencji? Serio pytam. Do enei też się sracie, że 20 lat prąd od nich bierzecie i należy się wam rok prądu za darmo? xD

Miły gest od operatora, że dał cokolwiek, ale #!$%@? polaczek zaraz w internecie się pożali, że
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Usługi telekomunikacyjne w Polsce zbudowane są pod takiego właśnie maluczkiego, leniwego p0laka robaka jak ty. "Bo ja jestem wielki pan ze świata to będę lizał światowym korporacjom dupki, mniam, mniam, och gówienko jeszcze zostało to mniam, mniam do końca wyliżę". Trzeba być leniwym idiotą, żeby po pierwsze mieć telefon na abonament, na który naciągnęli cię przez telefon albo w salonie, po drugie, żeby siedzieć w jednej sieci dłużej niż
  • Odpowiedz
Usługi telekomunikacyjne w Polsce zbudowane są pod takiego właśnie maluczkiego, leniwego p0laka robaka jak ty. "Bo ja jestem wielki pan ze świata to będę lizał światowym korporacjom dupki, mniam, mniam, och gówienko jeszcze zostało to mniam, mniam do końca wyliżę".


@wcfilmowe: Boże ale ty jesteś przywalony.

Płacę za usługę którą dostaje. Nikt mi nie musi dawać czegoś ekstra. A to, że daje to nie znaczy, że mam potem obsmarowywać w necie firmę bo ZA MAŁO MIĘ DALI. Jak ci rabatu w sklepie udzielą to też z mordą, że za mało rozszczeniowy Polaku? Gratis to dobra wola firmy
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: W Heyah na 15 urodziny Heyah dostałem 15 GB na 30 dni ;) Na dodatek od 2 lat przedłużam sobie ważność konta jednorazowym doładowaniem na rok, a jak się kończy mi kasa to po prostu doładowuję konto ponownie ;)
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: Orange jest super i myślę, że w kontekście oferty na kartę mają bardzo dobre rozwiązanie.

https://doladowania.orange.pl/oferta/prezent-za-doladowanie/

Za 25 złotych miesięcznie dostaje się 15 GB na miesiąc + dostajesz 5 GB na 14 dni za doładowanie przez stronę (ja płacę blikiem). Każde niewykorzystane GB przenosi się na następny miesiąc, więc tak to się zbiera i zbiera.
Ponadto Orange ma skarbonkę, gdzie jakiś % z doładowania idzie na nią (dodatkowo, nie odchodzi Ci z kwoty doładowanej, tylko dają Ci to gratis), z której możesz przelać pieniądze na konto główne w każdym momencie (kwota minimalna od 5 złotych się
  • Odpowiedz