Wpis z mikrobloga

@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: bo w dupie maja stałego klienta, nie ma co się bawić w lojalność tylko skakać między operatorami.

BTW: polecacie jakiegoś na zmianę z plusa (plusha)? coś prepaid z rokiem ważności konta (zapasowy numer tel)
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: Kiedyś dawali 50% rabatu na zakup jednego z pakietów ale teraz te pakiety polikwidowali to nie wiem, czy to nadal jest.

SMS WIECEJ pod 80506

z okazji urodzin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2GB Internetu, na 31 dni
z okazji imienin: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich, na 31 dni
z okazji rocznicy aktywacji startera: nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci + 5 GB Internetu, na
  • Odpowiedz
@meshack Ale tu chodzi też o to że dla nowych klientów mają lepsze oferty niż dla tych co przedłużają, to już dla mnie chore jest. Z 5 lat temu dawali mi za przedluzenie 150 zł bon na zakupy, a na nowej umowie było 300zł. Na szczęście mogłem nową umowe wziąć, ale niesmak pozostał, bo najpierw zaproponowali umowe z tym bonem 150.
  • Odpowiedz
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY:
Z początku myślałem, że to jakiś żart OPa.
Ale teraz widzę, że to żart Orange. XD

Od czasu do czasu nachodzi mnie taka myśl, czy może by nie przenieść swoich numerów do którejś z dużych sieci - ale jak widzę takie "bonusy" to się cieszę, że od kilku lat nie mam z nimi nic wspólnego. :D
  • Odpowiedz
@Stryganiak: w tej sytuacji płacisz 28 złotych czysto za internet w ciągu miesiąca, dla mnie internet jest bonusem, kompletnie nie potrzebuję go w takich ilościach - na uniwersytecie mam WiFi (czasem skorzystam z transferu, ale w małych ilościach), w domu mam WiFi, jak wychodzę ze znajomymi to internetu używam bardzo rzadko, więc siłą rzeczy nie potrzebuję aż tak dużo transferu. Ja płacę 25 złotych, aby używać ich na rozmowy i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stryganiak: w sumie to niby lepiej ale tego neta którego aktualnie mam i tak nie wykorzystam tak więc nie widziałem sensu w tym aby opłacić więcej za więcej kiedy wystarczy mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stryganiak: ja kupiłem za 270zł pakiet 1TB na rok, do tego dostałem z 400GB gratis i wychodzi około 22zł za 100GB miesięcznie, teraz trochę podnieśli cenę za to
  • Odpowiedz