Wpis z mikrobloga

Mireczki mam takie pytanie czysto hipotetyczne: Czy jeśli mam starą grę której już nie można nigdzie kupić na płycie CD z jakiejś gazetki, ale ta płyta jest już porysowana i za bardzo nie działa to można ściągnąć obraz płyty z neta? Chętnie bym kupiła legalnie ale ni ma nigdzie :)

#gry #grypc #staregry
  • 22
@nika_blue: ściągaj kobieto, masz prawo grać w grę którą posiadasz. W naszym kraju nikt Cię za to nie #!$%@?, więc możesz spokojnie podejść do tego od kwestii moralnej. Posiadasz oryginał - to możesz ściągnąć gierkę. To, że jakiś zjeb Cie nazwie złodziejem to trudno - #!$%@? cuck beciakowi w dupe.
@BrakPomysluNaNick no właśnie wydaje mi się, że to udostępnianie jest nielegalne, a nie ściąganie. Ale nie jestem pewna. Mam tą grę i na płycie po polsku i w bibliotece po angielsku, więc właściwie chodzi tylko o ściągnięcie polskiej wersji. Niestety nie ma nigdzie normalnego spolszczenia, a gra miała uroczy dubbing.
@Muszynski_Jan Faraon, jest na gogu ale tylko angielska wersja. Nawet mam ją w bibliotece, ale polska wersja była fajniejsza. Niestety nie ma nigdzie spolszczenia i trzeba raczej zainstalować całą polską wersję której nie da się nigdzie kupić.
@Elitar moralnie to mogli by normalnie udostępnić polską wersję w sklepie, a nie tylko angielską. Polski dubbing był super i strasznie mi smutno jak pomyślę, że ta wersja gdzieś przepadnie jak ludzie przestaną sobie wysyłać lewe linki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nika_blue: Przecież za pobranie gry, nawet jeśli to nielegalne, nic Ci nie zrobią. Bardziej zastanawiałbym się nad aspektem etycznym, a tu, skoro już raz zapłaciłaś za grę, chyba wszystko jest jasne ;)
@Zwanek no ja wiem, że mi nic nie zrobią, dlatego pytam hipotecznie z ciekawości, jak to widzicie moralnie :) to że się raz zapłaci za grę to czasami nic nie znaczy. Głupie ps4 nie odtwarza gier z ps3 więc trzeba było kupić jeszcze raz kilka pozycji.