Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam takie pytanie - chcę kupić ochraniacze na piszczele i stopy. Zastanawiam się nad rozmiarówką ponieważ prawie wszędzie jest następująca: L(171-188), XL(powyżej 188). Problem w tym, ze ja mam 188 () i nie wiem który rozmiar lepiej wziąć? Doradzacie coś?
Poza tym zastanawiałem się nad takim modelem jak pic rel - macie jakieś opinie?
#kickboxing #muaythai #mma #boks #sztukiwalki
Pobierz zustdodupy - Cześć Mireczki, mam takie pytanie - chcę kupić ochraniacze na piszczele ...
źródło: comment_5UY9jE7xS9WbUc7dPKMrKHc7tAl77HmO.jpg
  • 7
@zustdodupy: Też zależy jaką masz nogę. Jak jest gruuba łyda, to bierz XL, a jak normalna/szczupła to L powinna dać radę. Ja też byłem na granicy rozmiarów, wziąłem mniejszy i jest w porządku. Ten model co wrzuciłeś, to sporo ludzi używa i sobie chwalą. Z niższej półki cenowej też Dragon jest OK. Skoro chcesz kupić ochraniacz na piszczele to nie oszczędzaj za bardzo i przy okazji kup ochraniacz na jaja -
@zustdodupy: Ja latam w MASTERS - S-20 i może być - chociaż nie mam porównania z innym. Kilka razy pomógł, "strzału z pestki" nie zaliczyłem do tej pory. Co do piszczelówek to mam kawał łydy, więc XL jak najbardziej. Wkład wyjmowany, reszta na luzie do prania.