Wpis z mikrobloga

@albartosz: Ja również! Wieje od niego takim januszostwem, nie wspomne o tym, że czasami przesadza podczas załadunków mam tu na myśli stwarzanie naprawdę niebezpiecznych sytuacji (w poprzednim odcinku bodajże trzymali coś ciężkiego nad głowami, w innym trzaskał szklarnie pełną szkła itp).
  • Odpowiedz
@krabozwierz @albartosz różnicę pomiędzy Mariuszem Potaczałą, a Mareczkiem widać idealnie w odcinku gdzie razem wystąpili. Marek z ekipa się zakręcili i dzięki temu nie narobili, a wiele czarnej roboty zrobił właśnie Potaczała, któremu jednak do Mareczka brakuje.
  • Odpowiedz
@krabozwierz: Ja tam mam swoja teorie, że woził go bo on sobie te noge u niego uszkodził, a pewnie ubezpieczenia nie miał więc przynajmniej tak mu jak by płacił jakąś kase.
  • Odpowiedz
Wieje od niego takim januszostwem


@kyosti: Akurat januszostwem to wieje od Marka, choć jego lubię bardziej od Potaczały. Ostatnio Potaczała gdy miał bardzo dobrą dniówkę zapłacił łysemu 190 zł. Marek Edkowi, gdy zarobi nawet pod 1000 zł zawsze daje 100 maks i dziaduje na wszystkim, wykłóca się o każde 5 zł, np podczas jakichś napraw tych swoich gruchotów.
  • Odpowiedz
@Edisonof: Musze Ci Kolego przyznac racje zle na to spojrzalem. Jednak przyznasz, ze u Marka jednak praca jest jak by przeprowadzana bezpieczniej. U Pana Potaczały razi mnie jego hamskie podejscie do wspolpracownikow.
  • Odpowiedz
@kyosti: U Marka, Edek jest głównie kierowcą i pomocnikiem, sam Marek nie raz się na niego drze by nie patrzył mu na ręce jak coś robi a pan Potaczała ma dwóch jak by delikatnie nazwać menelo roboli choć jednemu we wczorajszym odcinku zapłacił 200zł a tamten chciał jeszcze(zobaczył złom i zapewne chciał mieć w nim większy udział).
  • Odpowiedz
@sesesesese: I dlatego wtedy rozciął sobie rękę. Ostatnio podnosili we dwóch jakaś część maszyny w ostrymi częściami ponad głowę. Nie szanuje zdrowia i robi dość niebezpiecznie.
  • Odpowiedz
Irytuje mnie jego podejście do ludzi, sam nic nie potrafi zrobić, a zachowuje sie jak by pozjadał wszystkie rozumy xd gdyby nie pomoc ludzi postronnych to na ten ulep by mógł ładować puszki po piwie bo wiecznie sie prosi kazdego o pomoc, zero sprzętu zero myślenia i jeszcze pretensje ;d
Wiedziałem, że na wykopie znajdę ludzi którzy myślą tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz