Wpis z mikrobloga

#pytanie #rosja #rosjawstajezkolan #rozowepaski #feminizm
32. Rosja jest krajem, w którym kobiety cieszą się najwyższym poziomem wolności dostępnej na całym świecie. Przeciw poczucia? Dlaczego uważasz, że Rosjanki są bardziej uciskane niż Polki? Czy myślisz że tu strażnicy rewolucji islamskiej spacerują po ulicom? Porównajmy:

a) Nie ma szczególnie kobiecych przestępstw, jak w Azji (rozwód niemożliwy, cudzołóstwo jest przestępstwem).
b) Nie ma amerikaskiego cyrku około abortów (możesz go mieć, jeśli jesteś dorosły, prawie z własnej woli).
c) Nie ma europiejską obsesji że wszystko musi być bez płci, więc trzyma przywilej (urlop macierzyński, sporty dla kobiet, brak gejowskiej konkurencji).
d) Plus radziecka tradycja promowania kobiet na wyższe stanowiska (sędziowie, wybrani przedstawiciele, większość w szkolnictwie wyższym).

Udowodnij mi źle, jeśli możesz. Rosjanki w lepszej pozycji, niż ty by się czuć swobodnie, wiedząc o tym.
Ponadto wymieniamy się kobietami milion na milion. Jak myślicie, dziewczyny?
mobutu2 - #pytanie #rosja #rosjawstajezkolan #rozowepaski #feminizm
32. Rosja jest k...

źródło: comment_LWuKRYmw6Cc5rGHQf8ccBii0MpnaRC4L.jpg

Pobierz

Jak myślicie, dziewczyny?

  • Proszę weź mnie :) 29.3% (12)
  • Ech, muszę zapytać moich opiekunów :( 2.4% (1)
  • Mój panie, nie zasługuję na ten hojny dar 14.6% (6)
  • Czy zapłacisz moje rachunki, czy jesteś gorący? 9.8% (4)
  • Nie chcę być milionową pierwszą żoną Putina! 43.9% (18)

Oddanych głosów: 41

  • 29
@mobutu2: Nie, koleżko. To jest lipne tłumaczenie, a nie dziecinny bełkot. O każdym pokrewnym języku mógłbyś powiedzieć, że taki znajomy, ale jakoś nie do końca.

Są dobre słowniki online, tylko nie ma jeszcze tak dobrego AI, żeby całe zdania tłumaczyć w locie bez wpadek. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Twój główny post wkleiłeś w google translate, które tłumaczy język wejściowy na angielski i dopiero na docelowy.
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu:

że taki znajomy

Wszystkie polskie reformy ortograficzne miały jeden cel: być mniej rosyjskim. Słuchałem Sienkiewicza i wszystko było zrozumiałe.

nie ma jeszcze tak dobrego AI

Nie jest to szkoła jogi, aby czekać trzy lata, myśląc głęboko o wszechświecie, zanim mistrz będzie mógł cię nauczyć.
Jestem Rosjaninem, więc znam już 80% słów, przypadki i konjugacji (tutaj możesz się nie zgodzić, ale jednak).

które tłumaczy język wejściowy na angielski i dopiero na
mobutu2 - @WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: 
 że taki znajomy
Wszystkie polskie reform...

źródło: comment_epFVb29ltC8DRMgxMKVJsGRxsRdeqxVo.jpg

Pobierz
@mobutu2: Jawny rosyjski troll, tego jeszcze nie widziałem...

Jeśli już upierasz się, że brak dobrego słownika PL-RU to wstyd, to jest to wstyd PL-RU, a nie tylko nasz :P Współpraca międzynarodowa, mówi Ci to coś? :P

Jakbyście byli pod niewygodnym, dajmy na to, chińskim butem przez ponad 100 lat, to też reformowalibyście język, żeby brzmiał mniej chińsko :P

Z ciekawości, jesteś Ruskiem, czy Rosjaninem (znam różnicę, dlatego pytam)? I skąd?
Ty to tak z nudów piszesz czy jakieś poczucie misji masz?


@HarvestRain: Gdybym był trollem, odpowiedziałbym, że chcę pomóc Polakom, wyciągnąć pomocną rękę. Ale pomoże to także Rosjanom mieć więcej spotkań z Polakami. Nigdy nie widział żadnego w moim życiu. Chociaż mam kościol polski w moim mieście. Nie nudzę się, jestem zainteresowany. Jest to interes dobrzy lub zle. Wydaje się mi, że Polacy instynktownie się czują że to drugi, dla tego
mobutu2 - > Ty to tak z nudów piszesz czy jakieś poczucie misji masz?

@HarvestRain...

źródło: comment_lBukO7kDDFKCliN2lis2lYMgueEwN8wj.jpg

Pobierz
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu:

Jawny rosyjski troll, tego jeszcze nie widziałem...

You're wellcome.

Bo dlaczego inaczej Rosjanie chcieliby rozmawiać z Polakami. Poważnie tak myślisz?

Współpraca międzynarodowa, mówi Ci to coś

To zakazane słowa dla twojego teraźniejszego rządu wobec Rosji. (Sikorski, Kaczyński i td)

Czy mam wyboru oprócz:
https://sjp.pwn.pl
https://pl.wiktionary.org/wiki/Wikisłownik:Strona_główna

też reformowalibyście język, żeby brzmiał mniej chińsko

Jeśli by ty mówiłeś o języku niemieckim, ja by zgodził się z tobą. Ale mówisz o rosyjskim. Walcząc
mobutu2 - @WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: 
 Jawny rosyjski troll, tego jeszcze nie wi...

źródło: comment_E9OiWO9vG9ceZ07Tqc0AVtsZfECBcOKh.jpg

Pobierz
dodatkowo w wolnosciowej rosji przemoc domowa to nie przestepstwo


@musztym: Miłość boska, pierwszy komentarz na temat dyskusji, dzięki cie dobrzy człowiek

To było do 2012 roku, i znowu będzie (mam na myśl że w przyszłym roku)

Karanie przemocy domowej jako przestępstwo kryminalnie zawsze było praktyką. Wielu mężów zostało skazanych. Po tym za żoną dostaną się wszystkie nieruchomości. Wątpliwe jest uczynienie tego (przemocy domową) odrębnym przestępstwem (juwenalna sprawiedliwości i td). Zapewniam cię,