Wpis z mikrobloga

#pytanie #rosja #rosjawstajezkolan #rozowepaski #feminizm
32. Rosja jest krajem, w którym kobiety cieszą się najwyższym poziomem wolności dostępnej na całym świecie. Przeciw poczucia? Dlaczego uważasz, że Rosjanki są bardziej uciskane niż Polki? Czy myślisz że tu strażnicy rewolucji islamskiej spacerują po ulicom? Porównajmy:

a) Nie ma szczególnie kobiecych przestępstw, jak w Azji (rozwód niemożliwy, cudzołóstwo jest przestępstwem).
b) Nie ma amerikaskiego cyrku około abortów (możesz go mieć, jeśli jesteś dorosły, prawie z własnej woli).
c) Nie ma europiejską obsesji że wszystko musi być bez płci, więc trzyma przywilej (urlop macierzyński, sporty dla kobiet, brak gejowskiej konkurencji).
d) Plus radziecka tradycja promowania kobiet na wyższe stanowiska (sędziowie, wybrani przedstawiciele, większość w szkolnictwie wyższym).

Udowodnij mi źle, jeśli możesz. Rosjanki w lepszej pozycji, niż ty by się czuć swobodnie, wiedząc o tym.
Ponadto wymieniamy się kobietami milion na milion. Jak myślicie, dziewczyny?
mobutu2 - #pytanie #rosja #rosjawstajezkolan #rozowepaski #feminizm
32. Rosja jest k...

źródło: comment_LWuKRYmw6Cc5rGHQf8ccBii0MpnaRC4L.jpg

Pobierz

Jak myślicie, dziewczyny?

  • Proszę weź mnie :) 29.3% (12)
  • Ech, muszę zapytać moich opiekunów :( 2.4% (1)
  • Mój panie, nie zasługuję na ten hojny dar 14.6% (6)
  • Czy zapłacisz moje rachunki, czy jesteś gorący? 9.8% (4)
  • Nie chcę być milionową pierwszą żoną Putina! 43.9% (18)

Oddanych głosów: 41

  • 29
  • Odpowiedz
@mobutu2: Pisałem już raz z Toba i napiszę drugi raz: to że jesteś rosjaninem daje Ci pewną taryfę ulgową w naszym polskim internecie; czemu : bo my - polacy lubimy jak ktoś sie nami interesuje i coś tam napisze u nas, coś spróbuje powiedzieć i tak dalej. Ale taryfa ulgowa taryfą ulgową, ale jeśli co chwila będziesz dodawał jakieś posty w których piszesz polskim rodem z google translate o tematach
  • Odpowiedz
@mobutu2: Czy to powód dla chwalostwa? Czy mężczyzna potrzebuje kobietę, która nie słucha się i kogo taka swoboda, co ona działa co chce? Abort także nic fajnego. Obyczno ludzie jako kontracepcję używają innych rzeczy, takie jak prezerwatywy.
  • Odpowiedz