Wpis z mikrobloga

@Vigorowicz ciężarówki to jeszcze pół biedy. Ale zachowanie tych trajek w grze to jest jeden z większych absurdów w grze, mechanika wyjęta żywcem z Amigi.

Ziarno piasku zatrzymuje Cię w miejscu.
dosyc nieudolna pokazowka


@Vigorowicz: Oho, fanboj kontratakuje xD

Gra jest dokładnie taka jaką opisał Dunkey - kreowany na arcydzieło nudny gniot. Taka prawda, nie ma się co obrażać.

I nie wyskakujcie z tekstami "widocznie gra nie dla ciebie, nie zrozumiałeś" bo mnie to nie rusza. 4/10 max
@Vigorowicz: Nie zwykłem wydawać opinii o grach, o których tylko słyszałem. Grałem, wytrzymałem 5h, gra jest nędzna. To wszystko.
Widziałem twoje wpisy jak miesiac przed premierą się jarałeś, jak tydzień przed, dzień przed, czy dostarczą na czas...Rozumiem, że ciężko ci jest przyznać, że kupiłeś gówno.
I to ty, który tak pięknie pokazywałeś zawiłości fabuły i gameplaya Bloodborne - gry, która ten wysryw Kojimy nokautuje przed dzwonkiem rundy pierwszej. Prośba zią :/
@Rocky_Zuma_Skye: uwierz mi, jak sie nakrece na gierke i doznaje duzego rozczarowania po zagraniu, to nie udaje, ze mi sie podobala. dla mnie death stranding to ciekawa i klimatyczna gra, ktora jest znakomicie doszlifowana. ludzie sa zmieszani bo gierka okazala sie bardzo specyficzna, polega glownie na lazeniu z paczkami, walka i akcja wystepuja tutaj w ilosci sladowej i nie stanowia wyzwania. to jest bardziej chilloutowa gra w stylu shadow of the
@Vigorowicz: nie grałem ale nie widzę w tej grze jakiegoś super szlifu: fizyka jazdy na motocyklu (w porównaniu do chodzenia) to jest najtwardsze drewno z afrykańskiej sawanny, szkoda, bo gra miała potencjał na fajny off-road. Przypuszczam, że inne pojazdy też nie zachwycają swoją fizyką.