Wpis z mikrobloga

mirki, ratujcie, przyjeżdża do mnie nieznajoma koleżanka z wykopu na dzień/weekend, jedzie kawał drogi do #warszawa i nie wiem, co z nią zrobić przez ten czas, jak zabawiać, żeby nie narzekała #p0lka że c-----o było.

na razie mam pomysł planszówek, Łazienek i to tyle xd


#przyjazn #pytaniedoeksperta
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MehrunesDagon: aha. miałam kiedyś faceta, co się święcie oburzał o każde "zajebiście". to były czasy...

a mam zagadkę: co jeśli ona też klnie jak szewc? będziemy obie zdegustowane i trzeba współczuć nam obu, czy jednak będąc tak zepsute się dogadamy i będziesz mógł nami zbiorowo gardzić z zewnątrz naszej rodzącej się pośród tego chamstwa przyjaźni?
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: dobra. Przepraszam. Kretynem jestem i moge sie wytlumaczyc choroba i goraczka (37,2*, szukam trumny). Przeczytalem, ze do mnie o tym z rozowa. Zjebem jestem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Wzgardzę wami zbiorowo.Polecam wrócić do podręczników i zapisać się na lekcje dobrego wychowania.Są takie kursy.W szkole powinniście mieć za darmo ale pewnie na wagarach się było i teraz mamy efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelo_cohelo: Escape room, wystawa motyli czy jakoś tak w którejś nowej galerii, papugarnia, jedzenie ramenu (), łyżwy, gokarty, strzelnica, dzwonienie domofonem po obcych ludziach, premiera Frozen 2, Wrotkarnia.
  • Odpowiedz
@daox: ej ale gotowanie to serio mój pomysł ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko napisałam to jej na pw a nie tu, i mam dowud!

ale czemu akurat Termomixa i czy Ty nam go potem zabierzesz? xd

edit: dobraaa, *od* Ciebie! już rozumiem, niby pomagasz mirabelce w potrzebie, a tak naprawdę to biznesy chcesz tu kręcić!
  • Odpowiedz