Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki.
Zdarzyła mi się dzisiaj nietypowa sytuacja. Kupiłem na allegro dostęp do konta keep2share, żeby pobrać sobie nowy odcinek serialu i po zalogowaniu wszedłem w zakładkę "recommended" - cóż, fajnie się przyjrzeć co ludzie pobierają. Głównie p---o. Ale dzisiaj mnie zryło. Była tam kupa nagrań z jakichś gabinetów kosmetycznych czy od ginekologów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Założyłem, że w------e, bo pewnie jakaś rosja czy inne stany, ale jeden plik się nazywał "u ginekologa.mp4", a na nagraniu jest "KAM1", data wrzesień-październik tego roku... 45 minut nagrań z wizyt ginekologicznych z ukrytej kamerki... Jeśli taki zwyrol przyjemuje w polsce wypadałoby chyba uprzykrzyć mu życie. Przecież może do takiego gabinetu trafić moja albo kogoś z mirków (normickiej części) kobieta... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obrzydzenie mnie aż bierze.

Zarzucam screena gabinetu, może ktoś wykorzysta swoje creepy CSI i ma jakiś pomysł jak to zweryfikować?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mireczki.
Zdarzyła mi się dzis...

źródło: comment_qZUDOtkJpTWnQ0FK9ao3EMSueXy9HuID.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mlodysum: SUM =>Śląski uniwersytet medyczny? Jakoś żaden wykładowca tu nie rozmawia przy otwartych drzwiach i nikt nie został o g---t oskarżony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zasadnicze pytanie - czy ten lekarz wie o tym, że w jego gabinecie jest kamerka... kiedyś słyszałem o takie akcji, że w gabinecie lekarskim ekipa montowała czujniki antywłamaniowe, czujniki przeciwpożarowe, itd. Okazało się, że w jednym z tych czujników zamontowana była kamerka i ktoś podglądał sobie pacjentów i lekarza podczas pracy - bez jego wiedzy oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potężne naruszenie prywatności XDD I PRAW!!! Tracą możliwość oskarżenia losowego człowieka o g---t!!!


@Goronco: Chętny na nagranie swojej wizyty u urologa i proktologa? Przecież to nic takiego, to tylko obrona przed twoim oskarżeniem. Serio, jesteście p----------i od tych rewelacji wykopkowych o niszczeniu facetów XD
  • Odpowiedz
Ludzie nie podniecajcie się. Takich filmów z niby ukrytej kamery na p---o forach czy stronach są setki. Podobnie jak z "ukrytych" kamer w toaletach czy szatniach. 99,99% z nich jest ustawione.
To, że nazywa się "u ginekologa" może świadczyć o tym, że jakiś Polak to wrzucił wcześniej pobierając pod inną nazwą.
  • Odpowiedz
Ja w rekomendacjach na k2s nie miałem żadnego p---o, zawsze rzeczy podobne do oglądanych wcześniej...Dopiero jak z obywatelskiego obowiązku ( ͡ ͜ʖ ͡) znalazłem jakieś gołe panienki, to pojawiło się ich masa w rekomendacjach. Wnioskuję z tego, że OP ma dziwny f----z podglądania badań ginekologicznych, którym nieopatrznie się z nami podzielił( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz