Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki.
Zdarzyła mi się dzisiaj nietypowa sytuacja. Kupiłem na allegro dostęp do konta keep2share, żeby pobrać sobie nowy odcinek serialu i po zalogowaniu wszedłem w zakładkę "recommended" - cóż, fajnie się przyjrzeć co ludzie pobierają. Głównie p---o. Ale dzisiaj mnie zryło. Była tam kupa nagrań z jakichś gabinetów kosmetycznych czy od ginekologów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Założyłem, że w------e, bo pewnie jakaś rosja czy inne stany, ale jeden plik się nazywał "u ginekologa.mp4", a na nagraniu jest "KAM1", data wrzesień-październik tego roku... 45 minut nagrań z wizyt ginekologicznych z ukrytej kamerki... Jeśli taki zwyrol przyjemuje w polsce wypadałoby chyba uprzykrzyć mu życie. Przecież może do takiego gabinetu trafić moja albo kogoś z mirków (normickiej części) kobieta... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obrzydzenie mnie aż bierze.

Zarzucam screena gabinetu, może ktoś wykorzysta swoje creepy CSI i ma jakiś pomysł jak to zweryfikować?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mireczki.
Zdarzyła mi się dzis...

źródło: comment_qZUDOtkJpTWnQ0FK9ao3EMSueXy9HuID.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@janeeyrie akcja c-----a ale dyskutować na temat gustów to też średnia akcja. Bo jeden lubi kuwry a drugi chleb ze smalcem. Kogoś to może po prostu kręci i chce zażyć szczęścia.
  • Odpowiedz
Znalazłem już film na Google, został wrzucony 11 listopada na forum z amatorskim p---o, nie tylko ono, jest kilkanaście stron, od typowego podglądania do kamer CCTV. Albo ten kto wrzucał jest Polakiem i tak nazwał plik lub sytuacja naprawdę dzieje się w nim w Polsce.
  • Odpowiedz
@ej-no-nie-przesadzaj uuuuu toż to Panowie ginekolodzy wyginą, bo żadna nie będzie się chciała u takowego badać i być pod kamerą. To ja wolę już pójść do Pani ginekolog i jej zapłacić, proponuję takie posunięcie innym kobietom, wtedy PANOWIE ginekolodzy nie będą musieli sie już obawiać.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Każdy kto napisał że kamera skierowana w fotel ginekologiczny i za parawan u lekarza jest w razie oskarżeń o g---t jest zjebem i powinien mieć natychmiastowo odcięty dostęp do internetu.

Może was będziemy podglądać i strimować w necie jak wam urolog wkłada palec w dupe, niech was nagrywa do woli, w końcu możecie go oskarżyć o g---t.
  • Odpowiedz